Fonksiyon tuşlarını nasıl aktif edebilirim?

Başlatan ihtiyar said, 20 Ağustos 2008 - 12:02:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ihtiyar said

Bilgisayarım Sony Vaio VGN-FE31H.

Forumda aradım ama bulamadım. Projeksiyon cihazı bağladım, fonksiyon tuşu aktif olmadığından olmadı :( Ekranın ışığını da düşüremiyorum.

heartsmagic

Bu Vaio'larda zaten hep bir şekilde sorun oluyor Linux ile. Şöyle bir baktım da ne yazık ki pek bilgi yok senin bu sorunun hakkında.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: heartsmagic - 20 Ağustos 2008 - 22:10:02
Bu Vaio'larda zaten hep bir şekilde sorun oluyor Linux ile. Şöyle bir baktım da ne yazık ki pek bilgi yok senin bu sorunun hakkında.

:( Teşekkürler yine de. Uff..

tuzun

Merhaba,
Toshiba L10 bilgisayarımda da benzer bir sorun var. Projeksiyona bağladığımda görüntüyü cihaza aktarmadım. Fonksiyon F5 ile Windows'da aktarmayı yapabiliyordum. Önerisi olan var mı?

Teşekkürler

mambotango

merhabalar,
fonksiyon tuşları bende de çalışmıyor hatta bir arkadaşımın bilgisayarına ubuntu kurduk onda da çalışmıyor. Ubuntu 9.10 kullanıyorum. önceki sürümde de fn tuşları çalışmıyordu. Pardus vs. gibi işletim sistemleri için bu sorunun nasıl çözüleceğine dair bazı öneriler var ama ubuntuda işe yaramadı. :(
bu konu çözülen konular listesinde çözümü bulamadım.

şimdiden teşekkürler

heartsmagic

Geçen sene bakıp bir şeyler bulamamıştım bu konuda. Pardus için verilen öneriler işe yaramış mı? O öneriler nedir?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

localhost

Linux LPIC1 - MCSA

maydin95

Bir arkadaşımız bunları denese nasıl olur. Bu bilgisayarda vaio ihtiyar said zamanın varsa denemeni bekliyorum
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.