hızlı kullanım tuşları ses değişikliği yapmıyor

Başlatan askinj, 09 Ağustos 2008 - 12:52:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

askinj

Tekrar merhaba epson sorunum devam ediyor şimdide 2. formatlamadan sonra ubuntuda klavyedeki kısa yol tuşlarım ekranda çalışıyor görünüyor ama sound kartıma müdahale etmiyor , ubuntuyu ilk kurduğumda böyle bir problemim yoktu sonra güncellemeleri yükleyince kitlenmeye başladı komple tek sistem olarak yükledim şimdide sound tuşlarım çalışmıyor bu konuda bir fikriniz varmı teşekkürler.

heartsmagic

Sistem-Tercihler-Klavye Kısayolları'na baktın mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

askinj

Baktım Atamalar doğru. Kapatma tuşuna bastığımda ekranda fonksiyon çalışıyor simgesi çıkıyor ama ses kesilmiyor. Aynı şekilde dvd seyrederken sesi kısıyorum ekranda sesin kısıldığını gösteriyor fakat dvd sesi kısılmıyor. sadece dvd programlarının üstünden kısıp kapatabiliyorum.

askinj

Birde neden sizin forma girdiğim zaman bilgisayarım arkada birşeyler yüklemeye çalışıyor ve donmalar oluyor.

askinj

Sorun güncellemeleri tekrar yükleyince düzeldi yardımlarınız için teşekkür ederim. Yalnız sitenizin arka planda yüklediği nedir merak ediyorum.

erginemr

Ses sorunu çözülmüş, ama yine de bilginiz olsun:

Menü >> Sistem >> Tercihler >> Ses diyalog kutusunun alt tarafında, klavye kısayollarının hangi ses kaynağını kontrol edeceğini seçebileceğiniz bir kısım var. Burada Ana (Master) seçili olmalı. Aksi takdirde, klavye farklı belli bir ses kaynağını kontrol ettiği halde, ana ses seviyesini değiştirmeyecektir.

heartsmagic

Forum bir şey yüklemiyor. Eğer gördüğün şey Google Analytics ise o senin tarafına bir şey yüklemez merak etme.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.