emesene problemi

Başlatan Ryuuku, 26 Temmuz 2008 - 01:00:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ryuuku

arkadaşlar amsn upgrade ederken problem çıktı ve pek de memnun değildim. bende az önce emesene yükledim ama emesene yi açınca kişi listem boş gözüküyor sanırım bağlantı problemi var nasıl çözebilirim?

özgürlüğeyeryok

eğer listendeki hiçkimse online değilse boş gözükür. tam emin değilim ama sanırım düzen menüsünden çevrimdışıları göster dersen çevrimdışı insanlar da gözükür listende.

Ryuuku

göster dedim zaten ama pidgin den girip baktım online olanlar var emesene den girince ne adım çıkıyor nede listede herhangi birisi. birçok adres ile denedim ama problem devam ediyor

darkghost

bende pardusta böyle bir problem yaşadım nedendir anlamadım

maxsimus07

bende aynı sorunu yaşıyorum
Alıntı yapılan: Ryuuku - 27 Temmuz 2008 - 00:43:42
göster dedim zaten ama pidgin den girip baktım online olanlar var emesene den girince ne adım çıkıyor nede listede herhangi birisi. birçok adres ile denedim ama problem devam ediyor

özgürlüğeyeryok

ben 1.0.1 sürümünü sorunsuz bir biçimde kullanıyorum(smiley problemini sorun olarak saymazsak) bir anda birden çok kişinin aynı soruna sahip olması bana yazılımsal bir sorun gibi geldi. hangi sürümü kullanıyorsunuz acaba? (hangi sürümü kullandığınızı öğrenmek için yardım/hakkında'yı tıklayın)

Ryuuku

emesene 1.0 update mi istiyor ne?

fthzcn

aynı sorunu yaşamıştım. kendi sitesinden ubuntu için olanı değil de, debian olan paketi indirip kurduğumda sorun ortadan kalkmıştı. Bu işlrmi yapmadan önce kurulu olan varsa kaldırınız.