Ubuntu 11.04 Kurulumda Hata

Başlatan plusnettr, 23 Ocak 2011 - 19:25:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

plusnettr

Merhaba arkadaşlar,
Ubuntu 11.04 sürümünü VMware sanal makinemde denemek için indirdim. İlk kurulumu yaptığımda kurulum sorunsuz bitmişti ancak güncelleme sonrasında sistem çökmüştü. Bende yeniden kurmak istedim. Ancak bu seferde daha farklı bir sorunla karşılaşıyorum.
Güncellemeleri kurulumla beraber al dediğimde demesemde fark etmiyor aşağıdaki resimde yer alan hatayı alıyorum.

Hatayı nasıl raporlayabiliriz ve ayrıca nasıl engelleyebiliriz.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.  ;)
LMDE - Ubuntu 11.04 - Fedora 14

Warlord

İso nun md5sum kontrolu yaptınızmı bende buna benzer  bi sorun yaşamıştım. Md5sum kontrolum uymadığı için tekrar indirip kurmuştum.

Yiğit Ateş

Geçen gün bende de kurulum sırasında dondu, ben de çok fazla üstelemedim. Zaten Unity ve Banshee nedeniyle ayrı bir gıcıklığım da var bu sürüme açıkçası :P

Warlord

Unity bencede çok gıcık. Bende Netbookumda Netbook Edition kullanıyorum. Öntanımlı olarak Unity geliyor. Hem çok kasıyor hemde kullanışsız geldi bana. Bende Normal Masaüstü sürümünü tercih ediyorum. :D

plusnettr

Aynı iso ile daha önce kurulum yapmıştım. Güncelleme sonrası çökmüştü. Internet bağlantısını kestikten sonra kurulum yapmayı denedim sonra bu paketleri netten indiriyor sanırım bug var. Sorunsuz kuruldu bağlantıyı kesince bakalım güncellemelerden sonra ne yapacak.
LMDE - Ubuntu 11.04 - Fedora 14