E-mail hesabı

Başlatan mustafayilmaz, 02 Temmuz 2008 - 15:20:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mustafayilmaz

Arkadaşlar @ubuntu-tr.net mail adresleri nasıl alınıyor. bu adresten alabilmek için ne gerekli bilginiz varmı...

ufuk_k

Bildiğim kadarıyla yalnızca yönetici arkadaşlarda mevcut bu adresler.

mustafayilmaz

teşekkürler bilgi için

maxspacemax

Linux e-mail nasıl alınır. Tam anlatamadım galiba. Servis sağlayıcı adresi içinde linux, tux gibi ifadeler geçecek böyle bir e-mail varmı.

Sypro

Mail adresine bu kadar takılmamak gerek bence. Neticede benim neredeyse her meşhur servisten bir mailim var, sürekli kullandığım ise 1 tane. Diğerlerini sadece kontrol ediyorum.
Yani mailiniz @linux.com olsa ne olur olmasa ne olur, bu size bir avantaj sağlamaz kanımca.
Mailinator gibi sitelerden 15er dakikalık olacak şekilde @mailinator.com gibi adresler alabilirsiniz illa istiyorsanız:)

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

DeFacto

Avantajı => ShipIt ten almak istediğiniz çoklu cdler için bayağı bir etkili oluyor açıkçası. Bir de ubuntu-tr.net boru mu? (Affedersiniz ama boru değil ubuntu-tr yani :D )

heartsmagic

Alıntı yapılan: DeSPeRaDo - 03 Temmuz 2008 - 22:52:58
Avantajı => ShipIt ten almak istediğiniz çoklu cdler için bayağı bir etkili oluyor açıkçası. Bir de ubuntu-tr.net borumu. (Affedersiniz ama boru değil ubuntu-tr yani :D )

Boru değil elbette. Şu an onaylanan site olarak Ubuntu CD'lerinden 250 tane civarında alma hakkımız var. İstesem adresime gönderecekler yani, ama biliyorum ki gümrükte takılacak ve benden fatura ibraz etmem istenecek. Haliyle ben de satın almadığım bir şeyin faturasını gösteremeyeceğim.

Not: Atma tutma değil, tecrübeyle sabittir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ceylandag

Kısa ve öz
linuxmail.org
full beleştir pop3 desteği yoktur parayı basarsanız pop3 te veriyorlar.Sistemi çok hızlı değil verem olabilirsiniz.
--------------------
ORÇUN CEYLANDAĞ
İSTANBUL/TÜRKİYE
--------------------

bebek

Alıntı yapılan: DeSPeRaDo - 03 Temmuz 2008 - 22:52:58
Avantajı => ShipIt ten almak istediğiniz çoklu cdler için bayağı bir etkili oluyor açıkçası. Bir de ubuntu-tr.net boru mu? (Affedersiniz ama boru değil ubuntu-tr yani :D )

@canonicalturkey.com adresimle cd siparişi verdim ama göndermediler, buna ne demeli :) eğer shipit amaçlıysa darlayarak alabiliyorsunuz. en son 25lik cd siparişimi 7. günde mesajı ingilizce anlamıyorsunuz herhalde, ben de şansımı başka dillerde deniyeyim diyerek almanca gönderdiğimde kabul etmişlerdi :)

mailin uzantısının pek önemi yok bence her ne sebeple olursa olsun. ha kendinizi özel hissetmek istiyorsanız zaten herkese verilseydi bi "özel"liği kalmazdı :)

Sypro

Neyse ki yolladılar:)
Yoksa almanca fransızca italyanca portekizce çince rusça japonca şeklinde gitme planı vardı.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."