[Çözüldü] Gtk+ görüntü sorunu

Başlatan UBUNTUNA, 07 Temmuz 2010 - 17:08:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UBUNTUNA

Arkadaşlar az önce işten geldim ve ubuntuyu açtım.Güncelleme istiyordu güncelleme yap dediğimde bir de ne göreyim synapticte gtk temanın yerini aşağıdaki görüntü almış.(ismine ne deniyor bilmiyorum) Görünüme önem veren biri olarak huylandım.Muhtemele- sebep dün akşam kurduğum iki kde tabanlı yazılım.amarok ve k3b. Bunlardan vazgeç demeyin.Düzeltmenin yolu nedir ? Yardımlar için teşekkürler..

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7885/ekrangrntsi.png[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Yiğit Ateş

Görünüm ayarlarına baktınız mı?

stratovarius

Geçenlerde bende amarok kurunca birşey farketmiştim , uygulamalar/sistem araçları kısmında kde masaüstünün paket yöneticisi kurulu olarak gözüküyordu. Belki sendede kurulduysa onu kaldırarak sorunu çözebilirsin.Çakışıyor olabilir gnome paket yöneticisi ile.

UBUNTUNA

Yiğit Kardeş teşekkürler.Görünüm ayarlarına bakmıştım ama herhangibir şey bulamamıştım.Sen deyince tekrar baktım tema değiştirmek geldi aklıma. temayı değiştirdim ve düzeldi.Sanırım sadece o temanın ayarları bozuldu.Tekrar teşekkürler...

---

Bu arada evet kpackagekit kuruluyor.Ama gerek yokmuş kaldırmaya...

Ozmo

o sorun programın root hakkları ile çalışmasından kaynaklanıyor /root klasörü içine kendi tema klasörünü sallarsan çözülür
klasör adları .themes .icon