Ubuntu Türkiye Duvar Kağıdı Çalışması

Başlatan sudusleri, 02 Haziran 2010 - 19:31:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sudusleri

Bundan 2-3 ay öncesinde üyelerin web adreslerini geziyordum. Bir blogta ubuntu logosu ile ayyıldızın birleşiminden oluşan bir ubuntu logosu gördüm. Şu anda o adresi çok aramama rağmen bulabilmiş değilim. Ben de hatırladığım ölçüde o logoyu yeniden yapıp onunla bir duvar kağıdı yapmak istedim. O blogun sahibi buralardaysa lütfen kendini hatırlatsın zira süper bir tasarım olmuş. Bence bu logo Ubuntu Türkiye logosu olarak düşünülmelidir. Umarım beğenirsiniz.

Düşten yumak oldun... alıp gittin günahları...

badhero

Sizin çalışmanız çok güzelmiş. Özellikle ay ve yıldızın biraz saklı olması, çok orjinal. :)

sudusleri

Alıntı yapılan: bethiro - 02 Haziran 2010 - 19:36:59

Sizin çalışmanız çok güzelmiş. Özellikle ay ve yıldızın biraz saklı olması, çok orjinal. :)

teşekkür ederim ama belirttiğim gibi fikir bana ait değil.. Keşke olsaydı... Ben sadece bir duvar kağıdı olarak sunuyorum..Ayrıca tam hatırlayamıyorum orjinal çalışmayı... belki benimki farklı olmuştur... bilemiyorum.. Ama herşeye rağmen güzel bir çalışma...

badhero

Ben de bunu tesadüfen bir yerde gördüm. O kadar hoşuma gitmedi sadece bahsettiğiniz logonun bu olabileceğini düşünerek paylaştım. :)

sudusleri

Yok o değildi.. Ama paylaştığınız da güzel...

ironic

@sudusleri teşekkürler. Kullanmaya başladım bile.  :) Çözünürlük uyuşmadı ama olsun. 

sudusleri

Bir kaç çözünürlük daha ekleyebilirim...

badhero

Kendi fikrimi belirteyim; ortadaki logoyu biraz daha küçük yaparsanız göze daha hoş görünebilir. Çünkü bu şekilde olunca büyük ve biraz bulanık görünüyor ama küçük olursa daha temiz görünür diye düşünüyorum. Doğru kelimeleri seçebildim mi bilemiyorum ama sanırım ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.

btermeli

Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

sudusleri

İşte bu :) teşekkürler.. Muhteşem çalışma... Ben sanırım biraz daha farklı düşünmüşüm...

btermeli

Ben de ilk öyle yapmıştım , sonra GIMP'de eğmeyi öğrenmiştim :)

Ellerine sağlık, seninki daha güzel olmuş.
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

sudusleri

Çok teşekkürler.. güzel bir şey çıktı ortaya ilham vermen sayesinde...

doe

Her iki logoda çok güzel olmuş. İkiniinde ellerine sağlık.