Çeviri tayfası logo seçimi anketi

Başlatan Yiğit Ateş, 25 Mayıs 2010 - 00:10:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hangi logoyu beğendiniz?

1
3 (7.3%)
2
1 (2.4%)
3
4 (9.8%)
4
2 (4.9%)
5
3 (7.3%)
6
4 (9.8%)
7
11 (26.8%)
8
6 (14.6%)
9
7 (17.1%)

Toplam Oy Verenler: 41

Oylama kapandı: 01 Haziran 2010 - 00:13:16

Yiğit Ateş

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,18857.0.html konusunda tartıştığımız üzere çeviri tayfası logosu için görüşlerinizi merak ediyoruz. Ankete katılırsanız seviniriz :)

Seçenekler:
1) Empax

2) Papyrux

3) Papyrux 2

4) Papyrux 3

5) AlmaMorena

6) AlmaMorena 2

7) sudusleri

8- ubuntuki

9) Papyrux 4

ubuntuki lilith

Yiğit ben bu çizimi örnek olarak buna benzer birşeyler yapsınlar diye koymuştum :D Onu kaldır bence.

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: ubuntuki lilith - 25 Mayıs 2010 - 00:23:43
Yiğit ben bu çizimi örnek olarak buna benzer birşeyler yapsınlar diye koymuştum :D Onu kaldır bence.
Artık çok geç, biri o seçeneği seçmiş bile :P

ubuntuki lilith

AlmaMorena'nınkiler teker teker ayrılamıyor mu? Diyelim oy verdik hangisine vermiş olacağız?

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: ubuntuki lilith - 25 Mayıs 2010 - 00:28:35
AlmaMorena'nınkiler teker teker ayrılamıyor mu? Diyelim oy verdik hangisine vermiş olacağız?
Tek resimde eklediğinden ayrılamıyor maalesef.

empax

Benimkisi olayı bitirmiş :D Sonucu şimdiden söyleyeyim "Sıfır"
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

badhero

Alıntı yapılan: empax - 25 Mayıs 2010 - 00:37:08

Oyle demeyin. Ben uzun sure dusundum hangisine oy verecegimi. Sizinki de kararsiz kaldiklarim arasindaydi. Aslinda fikir guzel; yani @Fidel'in dedigi gibi Turkce karakterlerin olmasi cok iyi olmus ama bunu sanatiniza iyi aktaramamissiniz. :) Bu arada boyle hassas bir konuda Turkce karakter kullanamadigim icin ozur dilerim; kisa sureli bir sıkıntı yasiyorum. :)

ironic

empax

Alıntı yapılan: bethiro - 25 Mayıs 2010 - 00:51:42

Oyle demeyin. Ben uzun sure dusundum hangisine oy verecegimi. Sizinki de kararsiz kaldiklarim arasindaydi. Aslinda fikir guzel; yani @Fidel'in dedigi gibi Turkce karakterlerin olmasi cok iyi olmus ama bunu sanatiniza iyi aktaramamissiniz. :) Bu arada boyle hassas bir konuda Turkce karakter kullanamadigim icin ozur dilerim; kisa sureli bir sıkıntı yasiyorum. :)

İlk Gimp çalışmamdı. Gimp'e tam anlamıyla hakim olamıyorum. 10saniyelik iş uzayınca canım sıkılıyor  :)
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

Papyrux

Kitabın rengini değiştirerek bir seçenek daha hazırlamıştım... Bayrağın daha belirgin görünmesi için...
Hazırlarken konu kapanmış... Belki bu çalışmayıda değerlendirmeye alırsınız teşekkürler...
papyrux

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: Papyrux - 25 Mayıs 2010 - 01:33:36
Kitabın rengini değiştirerek bir seçenek daha hazırlamıştım... Bayrağın daha belirgin görünmesi için...
Hazırlarken konu kapanmış... Belki bu çalışmayıda değerlendirmeye alırsınız teşekkürler...
Eklendi.

sema

Hepsi çok güzel, yapanların ellerine sağlık. Beş diyorum..
susema

Fidel

Alıntı yapılan: empax - 25 Mayıs 2010 - 01:11:46
Alıntı yapılan: bethiro - 25 Mayıs 2010 - 00:51:42

İlk Gimp çalışmamdı. Gimp'e tam anlamıyla hakim olamıyorum. 10saniyelik iş uzayınca canım sıkılıyor  :)

Bence çok küçük göründüğü için kıymeti anlaşılamıyor. Büyütme olanağımız yok mu?

canosayan

Chmod bizim işimiz.

badhero

Sekizinci çalışmanın oyları şu anda azımsanmayacak derecede. Anlamadığım; o resimde ne var? Ben sadece bir kitap, "çeviri tayfası" yazısı ve bir ubuntu logosu görebiliyorum.

Angel Spy

Ya ben çok arada kaldım o yüzden o piti piti yaptım :) bu anket çok seçmeli olsa ya :)
Something is better than nothing
What goes around, comes around.
46234-54766-54766-55317-55485-55438-55819-56064-56077-56324-56773-59424-59527-59871-60639-61134-61184

ubuntuki lilith

Alıntı yapılan: bethiro - 25 Mayıs 2010 - 14:13:10
Sekizinci çalışmanın oyları şu anda azımsanmayacak derecede. Anlamadığım; o resimde ne var? Ben sadece bir kitap, "çeviri tayfası" yazısı ve bir ubuntu logosu görebiliyorum.
Al benden de o kadar. :D

sema

Alıntı yapılan: ubuntuki lilith - 25 Mayıs 2010 - 17:49:51
Alıntı yapılan: bethiro - 25 Mayıs 2010 - 14:13:10
Al benden de o kadar. :D

Ve benden de :D Ben sen esprisine koydun diye düşünüyordum, ki sanırım öyle :D Millet beğendi ama :P
susema

canosayan

Chmod bizim işimiz.

ubuntuki lilith

Ne diyeyim ki acaba kendime mi versem ama seçilirse çizimi adam gibi yaparım, önce gidip kuruboya seti almam lazım :)

ırmak

ubuntuki lilith

Ankete oylarınız bekliyoruz, birileri bu eşitliği bozsun :)

Papyrux

Alıntı yapılan: ubuntuki lilith - 26 Mayıs 2010 - 20:00:07
Ankete oylarınız bekliyoruz, birileri bu eşitliği bozsun :)
Eşitlik güzeldir :) Ne şiş yanar ne kebap...

Sanırım forumdaki üye arkadaşlar "Çeviri Tayfasının" simgesini çok sahiplenmek istemiyorlar...
Oy kullanımı az geldi gözüme...
papyrux

badhero

Alıntı yapılan: Papyrux - 26 Mayıs 2010 - 21:00:02
Sanırım forumdaki üye arkadaşlar "Çeviri Tayfasının" simgesini çok sahiplenmek istemiyorlar...
Oy kullanımı az geldi gözüme...

Görmemişlerdir.

ScaryMan