Heroes of Newerth Linux İstemcisi Yayınlandı

Başlatan fortran, 20 Mayıs 2010 - 19:41:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fortran

Savage serilerinin Linux istemcilerini de çıkaran S2Games, Heores of Newerth oyunu için bir istisna yapmadı ve geçtiğimiz günlerde GNU/Linux istemcisini yayınladı.

Savage serilerini oynamak ücretsiz (isteğe bağlı olarak ek avantajlar sağlayan "premium" hesap satın alabilirsiniz). Ancak HON'u oynayabilmek için $30 dolar ödemeniz gerekiyor. Çok mu göründü? Ancak bu ücret, aylık değil. Bir defa ödüyorsunuz.

Heroes of Newerth'in 12 Mayıs tarihli ve S2Games tarafından yapılmış resmi duyurusu aynen söyle:

"Beta sürümden tam sürüme geçtiğimiz şu sırada, desteğinizin devam edeceğini umuyoruz. Test ve pek çok öneri ile dönüş yapan üç milyona yakın üyemizin desteği ve yardımı ile Beta'yı kapattık. Şimdi sizlere daha fazla kahraman, harita ve oyun modu getirmek için çabalıyoruz. Yeni takım maçları, uzun beklemeli haritalar ile yeni özelliklere hazır olun. S2Games'ın CEO'su Marc (Maliken) DeForest'ın dediği gibi Heroes of Newerth asla tam olarak bitmeyecek."

HoN, ağ üzerinden oynanan, çok-oyunculu bir eş zamanlı strateji/taktik oyunu. Oyuncular 64 kahramandan birini yöneterek, takımı ile birlikte, diğer takıma karşı savaşıyorlar. Amaç, diğer takımını ana binasını yok etmek. Elbette diğer takımının kahramanları da oyuncular tarafından idare ediliyor.

HoN videosu

pardus-linux.org
Özgür yazılım dergisi: eniXma

badhero

Görüntülerinden anlayabildiğim kadarıyla bu oyun yıllık 30$'a da değer. Bu arada verdiğiniz bağlantıdaki video silinmiş. Yenisi burada

fortran

Özgür yazılım dergisi: eniXma

6630

30 dolar bana fazla geldi. Sonuçta diğer oyuncularla dövüşte önemli olan gerçek para karşılığı satın aldığınız aletler. Başlangıç için ekstra para ödemek bana biraz aşırı geldi.  Paylaşım için teşekkürler.

badhero

Alıntı yapılan: 6630 - 21 Ocak 2011 - 11:44:45
30 dolar bana fazla geldi. Sonuçta diğer oyuncularla dövüşte önemli olan gerçek para karşılığı satın aldığınız aletler. Başlangıç için ekstra para ödemek bana biraz aşırı geldi.  Paylaşım için teşekkürler.

Bu oyunda para ile araç-gereç alındığını bilmiyordum. 27 Aralık 2010 tarihine kadar bir süreliğine 10$ gibi bir fiyata hesap alınabiliyordu. Bence fiyatı -30$- oldukça iyi. Çünkü sadece bir kez ödüyorsunuz ve hayatınız boyunca o hesabı kullanabiliyorsunuz.

tasy

benim pcde linux'te çalışmıyo ya :( ekran kartı ile alakalı garip bi hata veriyor. Çözümü son baktığımda yoktu. yeni sürümü denemek lazım aslında...

badhero

Alıntı yapılan: tasy - 21 Ocak 2011 - 15:11:52
benim pcde linux'te çalışmıyo ya :( ekran kartı ile alakalı garip bi hata veriyor. Çözümü son baktığımda yoktu. yeni sürümü denemek lazım aslında...

Belki çözümü olan bir problemdir. Ayrı bir başlıkta hatayı bizimle paylaşır mısın?

Warlord

Bu oyunun çıkma sebebini şöyle biliyorum;
Warcraft 3 haritası olan Dota dünya çapında oynanan bir oyun.Warcraft 3'ün eski bi oyun olması ve grafiklerinin eski olması Dota'ya alternatif oyun arayışına yol açtı.İlk olarak HeroesOfNewerth ve LeagueOfLegends çıktı.
Artık daha büyük bi adım atılıyor. Dota yapımcısı IceFrog Valve ile anlaşarak Warcraft 3'ten bağımsız Dota 2 adlı oyunu çıkaracağını duyurdu.
http://www.leagueoflegends.com/ : League Of Legends
http://www.playdota.com/ : Warcraft 3 Resmi Sitesi
http://www.dota2.com/ : Dota 2 resmi sitesi

s7e7v7e7n

nereden indiriliyor peki  ve  kurulumu hakkında bilgisi olan var mı ?
Ubuntu Desktop 11.10 Oneiric Ocelot

Yiğit Ateş

s7e7v7e7n

bugün benim kafamda birşey var ama nedir bende anlamadım bugün hep sacma sapan iletiler yazıp duruyorum. ne hikmetse anlamış değilim.
KO benzeri bir oyun bu tür oyunları pek sevmiyorum veya hiç alışamadım oynayamıyorum nedense.
Ubuntu Desktop 11.10 Oneiric Ocelot