[Duyuru] Ubuntu Wiki İçin Logo 2

Başlatan ırmak, 11 Nisan 2010 - 19:55:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ırmak

Hatırlayacağınız gibi Mart ayında Wiki'miz için bir Banner isteğinde bulunmuştuk.
Yeni ikonlarıyla Lucid Lynx sürümüne iyiden iyiye hazır hale gelen Wiki'mizin sol üst köşesindeki kare logoyu da değiştirmeyi düşünüyoruz.
Şu an @erginemr'in çalışması kullanımda, şahsen ben çok seviyorum bu logoyu.
Ama başka GIMP-Inkscape çalışmalarınızı paylaşırsanız bir anketle seçim yapıp kullanacağız.
Teşekkürler.

hitokiri

@erginemr'e ait  mevcut logomuz ;

Ve benim biraz yapabildiğim kadarıyla bir diğer örnek şöyle ;

sayfada bulunması gerek yerde şöyle ;

Şimdiden ilginiz için teşekkürler :)

Yiğit Ateş

@hitokiri senin hazırladığın çok güzelmiş, bence o olsun :)

futureng

Merhabalar.
Forumdaki arkadaşlara bir duyuru geçtim. (gimptr.com) Bu konuda öneriler gelebilir. iyi çalışmalar diliyorum.
http://www.gimptr.com
Hayal Gücünüzün Gerçek Dünyadaki Görünümü..

Alquimista

Şuan kullanılan @erginemr'in logosu yeni seçilmemiş miydi acaba? Ben yanlış mı hatırlıyorum tam bilemedim şimdi. Neden değişecek acaba? Bu ara foruma sık giremiyorum takip edemediğim bir konu olabilir bu yüzden meraktan soruyorum yanlış anlamayın lütfen.
If you should go skating on the thin ice of modern life, dragging behind you the silent reproach of a million tear-stained eyes, don't be surprised when a c rack in the ice appears under your feet. You slip out of your depth and out of your mind with your fear flowing out behind you as you claw the thin ice.

hitokiri

Alıntı yapılan: AlmaMorena - 11 Nisan 2010 - 20:20:41
Şuan kullanılan @erginemr'in logosu yeni seçilmemiş miydi acaba? Ben yanlış mı hatırlıyorum tam bilemedim şimdi. Neden değişecek acaba? Bu ara foruma sık giremiyorum takip edemediğim bir konu olabilir bu yüzden meraktan soruyorum yanlış anlamayın lütfen.
Elbette haberdar olamıyabilirsiniz;
önceki katılımlar  > http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,17233.0.html
konu için açılan ilk anket ve sonuçları  > http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,17363.msg209621.html
şöyle idi .

ırmak

Alıntı yapılan: AlmaMorena - 11 Nisan 2010 - 20:20:41

Aslında o logo için bir seçim yapılmadı.
Yani forumda anketle oylanmadı.
Biz sevdiğimiz için kullanılmasını istedik.
Şimdi o şekle uygun yeni çalışmalar da gelirse oylama sonucuna göre kullanacağız.

Alquimista

Logo deyince ve önceki ankette wiki logosu olarak açılınca biraz farklı düşünmüştüm ben, Teşekkürler @hitokiri ;)

Teşekkür ederim açıklama için @ırmak, anlıyorum. Önceki seçim için bir çalışma yetiştirememiş ama fırsat bulursam katkıda bulunmak isterim ben de. Bu kez yetiştirebilirsem eklerim ben de.
If you should go skating on the thin ice of modern life, dragging behind you the silent reproach of a million tear-stained eyes, don't be surprised when a c rack in the ice appears under your feet. You slip out of your depth and out of your mind with your fear flowing out behind you as you claw the thin ice.

ırmak

Alıntı yapılan: AlmaMorena - 11 Nisan 2010 - 21:05:18
Logo deyince ve önceki ankette wiki logosu olarak açılınca biraz farklı düşünmüştüm ben, Teşekkürler @hitokiri ;)

Teşekkür ederim açıklama için @ırmak, anlıyorum. Önceki seçim için bir çalışma yetiştirememiş ama fırsat bulursam katkıda bulunmak isterim ben de. Bu kez yetiştirebilirsem eklerim ben de.

Çok seviniriz, estetik zevkinize hayranım ben.
Eminim harika çalışmalar yer alacak yine bu sayfada.

hitokiri

Alıntı yapılan: futureng - 11 Nisan 2010 - 20:19:06
Merhabalar.
Forumdaki arkadaşlara bir duyuru geçtim. (gimptr.com) Bu konuda öneriler gelebilir. iyi çalışmalar diliyorum.
Atlamışım bu arada duyuru için teşekkürler :)
Umarım yine güzel çalışmları burda görmek kısmet olur bize ;)

sudusleri

Düşten yumak oldun... alıp gittin günahları...

sema

@suduşleri, çok çok güzelmiş. Çok beğendim. Rengi de uyumlu :)
susema

ubuntuki lilith

Ben de çok beğendim sudüşleri, çok güzel.

sudusleri

Alıntı yapılan: semagkyz - 11 Nisan 2010 - 21:52:43
@suduşleri, çok çok güzelmiş. Çok beğendim. Rengi de uyumlu :)

Alıntı yapılan: ubuntuki lilith - 11 Nisan 2010 - 21:54:07
Ben de çok beğendim sudüşleri, çok güzel.

Teşekkür ederim.

eribol

Ben de çok beğendim. Çok hoş olmuş hakikaten. Ubuntuyu wikiye giydirmişsiniz

sema

Yalnız yazı kısmına bir de Wiki mi eklense? (ubuntu-tr wiki) Bence bu seçilir :) Ama çok harika olmuş. Gerçi olmasa da olur neyse bilmiyorum sadece çok beğendim :P
susema

sudusleri

Alıntı yapılan: semagkyz - 11 Nisan 2010 - 21:59:55
Yalnız yazı kısmına bir de Wiki mi eklense? (ubuntu-tr wiki) Bence bu seçilir :) Ama çok harika olmuş. Gerçi olmasa da olur neyse bilmiyorum sadece çok beğendim :P

Gimp'i seviyorum ;) Önerinizi dikkate alacağım.. Lakin şu yeni ubuntu yazıtipini bulur bulmaz...

agritux

screenshot

"Zihin Fukara Olunca , Fikir Ukala Olur"

hitokiri

Eline sağlık renkler çok  uyumlu olmuş :)

eribol

Çok güzel olmuş. Şöyle mor renkte olsaydı sürüme uygun olarak.

screenshot

[IMG]http://www.yukleresim.com/images/mxhpdrgj1txs23q4ud77.png[/img]

Buda 2nci çalışmam.

@eribol en kısa zamanda düzenleme yapar eklerim.
"Zihin Fukara Olunca , Fikir Ukala Olur"

eribol

hitokiri

Alıntı YapSüper olmuş.
Çok hoş olmuş gerçekten :)

canosayan

Chmod bizim işimiz.