UbuntuOne Kendiliğinden Bağlanmıyor

Başlatan XRumer, 02 Nisan 2010 - 01:06:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

XRumer

UbuntuOne'ı çalıştırdıktan sonra bildiri alanına yerleşen bulutu sağ tıklayıp tercihlere girdim. Burada açılışta bağlan ayarından otomatiği tıkladığım halde yazılımı çalıştırdığımda kendiliğinden bağlanmadı.

Ben de kendim bağlanıp, aynı ayarı "öncekini hatırla"ya getirdim. Fakat UbuntuOne yne kendisi buluta bağlanmıyor. Bulutun ortasında bir ünlem işareti bulunuyor.

Bundan bir şey anlayan var mı?

eribol

UbuntuOne'dan anlayan beri gelsin. Lucid'de esamesi okunmuyor elemanımızın. Bir sürü de dosya kurdum onun için.

Yiğit Ateş

Valla ben de ne Karmic'te ne de Lucid'te çalıştığını göremedim, bana mı bir garezi var anlamıyorum ki ubuntuforums'ta araştırmıştım biraz mllet gayet güzel çalıştırıyor.

XRumer

Bende gayet güzel çalışıyor. Hatta Dergide söylenen bağlantıyı kesememe sorunu ortadan kalkmış. Sadece yukarıda bahsettiğim sorunu yaşıyorum.

canosayan

karmicte çalışıyordu. bir yerlerde bir kaç satır karalamıştım konuyla ilgili.
mint e başladığımdan beri göz atmadım
Chmod bizim işimiz.

garafatma

Bende de sorunsuz çalışıyordu. Ben önce internet adresinde şifremi otomatik bağlanması için kaydetmiştim. ondan sonra sanırım sorunsuz otomatik bağlandı. Bir ilgisi varmıdır bilemiyorum
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

ironic

Sürekli kullanmadığımdan , genelde web arayüzünden işimi hallediyorum. Lucid ile açılıyor  ama eşleştirme yapamadım.

heartsmagic

Karmic ile ufak tefek sorunlar yaşamış ancak biraz uğraşınca çözmüştüm. Lucid ile bakmaya vakit bile bulamadım :) Ancak gördüğüm odur ki panel için olan eski uygulamacık kalkmış ortadan. Kullanan arkadaşlar nereden başlatıyorlar? Komut olarak ne görünüyor? Panele yerleşiyor mu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

XRumer

Ben ana menüden yazılımı çalıştırıyorum ve paneldeki bildiri alanına bulut yerleşiyor. Oradan çalıştırıyorum. Başka bir şekilde mi çalıştırmam gerekiyordu?

ironic

Lucid' de Sistem >> Tercihler altında. Herhangi bir şekilde eşleştirme yapamadım. Açtığım zaman sık sık çökmeler oluyor. Ayarlarında çıkması gereken yerler de bazen  görünmüyor. Panel için bir eklenti göremedim.

Çalıştıran komut:

ubuntuone-preferences

heartsmagic

ubuntuone-preferences ile deneme yapmıştım ancak bende panele yerleşmiyor. Bildiri alanım mevcut ancak kullanıcı geçiş uygulamacğını kaldırmıştım ben. Uygulamayı açınca ubuntuone arka planda çalışıyor gibi oluyor ancak Disconnected görünüyor. Biraz daha kurcalamak gerekecek demek ki.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.