.adsm dosya uzantısı

Başlatan artera, 29 Mart 2010 - 20:40:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

artera

Arkadaşlar herkese selamlar öncelikle.simpsonların çizgi filmlerini sezon 1 den itibaren indireyim dedim.sezon 1 indikten sonra bi baktım dosya uzantısı adsm diye dişey.nasıl açılacağını bilen var mı?

Yiğit Ateş

garafatma

Bir geri dönüş fena olmazdı.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

artera

geri dönmeme gibi bi durum değil dostum.2 gündür inanılmaz koşturmaca geçti günler.bilgisayar başına geçemedim 2 gündür.neyse.aga verdiğin linkte bi program var ama windows programı.yani wine falan kullanmadan linux a ait bir program falan var mı diye sorsam daha iyi olur.depolarda bulamadım.

bytan

Adsm sanırım sadece parçalamaya yarıyor? Şayet düz sıralı bir parçalama yapıyorsa kendimiz birleştirebiliriz. İndirdiğin dosya isimlerini buraya yazarsan birlikte komutu oluşturabiliriz veya aşağıdaki formata uygun olarak kendin uyarlayabilirsin:

cat BirlestirilecekDosya* > BirlesmisDosya

Biraz google'da bakınca, programın sıkıştırma özelliğininde olduğunu gördüm. Sıkıştırma işlemi yapılmış ise, yukarıdaki adımdan sonra gerekirse BirlesmisDosya'nın uzantısını değiştirerek (muhtemelen zip) arşivden çıkartır gibi çıkartmayı deneyebilirsin.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST