limewire ve emesene bağlanmıyor.

Başlatan neurosurgeon, 19 Mart 2010 - 16:13:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

neurosurgeon

arkadaşlar. kısa süren bir windows denemesinin ardından tekrar ubuntuya geri döndüm. ancak ubuntu bu ihanetime kızmış olacak ki biraz uğraştırıyor beni. daha önceden aynı bilgisayarda kurmuş olmama rağmen böyle bir sorunum yokken şimdi limewire ve emesene kurulumda hiö bir sorun çıkartmıyor fakat iş bağlantıya gelince takılıp kalıyor. bu sorun nereden kaynaklanıyor olabilir. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

ironic

Her iki programda güncel mi?

Microsoft tarafından yapılan değişiklerden  ötürü 3. parti msn programlarında bağlantı sorunları oluşabiliyor. Güncel sürümle dene.

emesene 1.6 : https://launchpad.net/~gusions/+archive/marcogusions/+files/emesene_1.6-1_all.deb

Limewire ' de bağlantı seviyesi hiç artmıyor mu? Ayarlarında değişiklik yaptın mı? Güvenlik duvarı kullanıyor musun?

garafatma

Birde LimeWire yerine FrostWire'ı deneyebilirsiniz.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

neurosurgeon

sürümlerin ikisi de güncel. frostwire da da aynı sorun var.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 22 Mart 2010 - 13:34:39

Alıntı yapılan: ironic - 19 Mart 2010 - 22:16:18
Her iki programda güncel mi?

Microsoft tarafından yapılan değişiklerden  ötürü 3. parti msn programlarında bağlantı sorunları oluşabiliyor. Güncel sürümle dene.

emesene 1.6 : https://launchpad.net/~gusions/+archive/marcogusions/+files/emesene_1.6-1_all.deb

Limewire ' de bağlantı seviyesi hiç artmıyor mu? Ayarlarında değişiklik yaptın mı? Güvenlik duvarı kullanıyor musun?

emesene için yukarıda verdiğiniz linkteki dosyayı indirip kurdum. yine hata veriyor. (errno:110 connection timed out).
limewire de ise hiç bağlantı başlamıyor. bağlanıyor yazısında takılıp kalıyor.