[Arşiv]Forumda arama..

Başlatan lseker, 10 Haziran 2008 - 10:31:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lseker

Arkadaşlar arama çubuğu sadece ana sayfa sekmesi altında görünüyor. Forum sekmesi tıklandığında arama butonu yok. Yoksa benim tarayıcıda mı birşeyler var..

Dünya Güneş'in yardımı ile yaratıldı...Olduğu gibi kalmalı.
Toprak yaratıldığında üzerinde sınır çizgileri yoktu, onu bölmek insanlara düşmez.

maxspacemax

Alıntı yapılan: lseker - 10 Haziran 2008 - 10:31:57
Arkadaşlar arama çubuğu sadece ana sayfa sekmesi altında görünüyor. Forum sekmesi tıklandığında arama butonu yok. Yoksa benim tarayıcıda mı birşeyler var..

[IMG]http://img32.picoodle.com/img/img32/4/6/9/t_forumm_ce5bb08.jpg[/img]

Bendede aynı durum söz konusu

munirekinci

Forum sayfasındaki arama çubuğu kaldırıldı.

lseker

özel bir nedeni varmı acaba   :)
Bence kullanım açısından bayağı bir kolaylı oluyordu ..
Dünya Güneş'in yardımı ile yaratıldı...Olduğu gibi kalmalı.
Toprak yaratıldığında üzerinde sınır çizgileri yoktu, onu bölmek insanlara düşmez.

hasanyılmaz

Ubuntu-tr arama kutusunu Firefox'a da ekleyebilirsiniz..
http://www.ubuntu-tr.net/index.php?topic=1690.0

maxspacemax

Alıntı yapılan: hasanyılmaz - 10 Haziran 2008 - 11:48:51

Ubuntu-tr arama kutusunu Firefox'a da ekleyebilirsiniz..
http://www.ubuntu-tr.net/index.php?topic=1690.0

Yararlı olabilir. Peki nasıl eklenecek.

hasanyılmaz

Alıntı yapılan: maxspacemax - 10 Haziran 2008 - 12:53:22
Yararlı olabilir. Peki nasıl eklenecek.
Diğer konuda açıklamıştım..

Granma

Biraz özel olabilir ama ben yine de sorayım. O arama çubuğu bildiğim kadarıyla Aero temasında yok, (benim işim bu) siz sonradan eklediniz. Bu konu SMF forumunda da tartışılmış ama çözüme kavuşturulamamıştı. Siz bunu bir şekilde eklemeyi başardınız, standart tema da o çubuk yok. Acaba eklediğiniz o çubuk açık mı oluşturuyordu? Bunu şu sebeple soruyorum, bunun açık oluşturduğunu söyleyen birine rastladım. Gerçekten o çubuğun olması foruma zarar verilmesini sağlıyor muydu?

heartsmagic

Açık kapatılmıştı. Şu an forumda 0 açık mevcut. Eren'in maharetli ellerinden çıktı o arama bölümü.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Granma

Alıntı yapılan: heartsmagic - 10 Haziran 2008 - 21:23:40
Açık kapatılmıştı. Şu an forumda 0 açık mevcut. Eren'in maharetli ellerinden çıktı o arama bölümü.

Kodları paylaşmanız mümkün mü?

heartsmagic

Eren söyleyebilir ancak bunu.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Granma

bebek

eren açıkları öyle bir kapatıyor ki smf geliştiricileri bile gelip çözememişti=) tekrar ellerine sağlık eren, sayende forum hiç olamayacağı kadar güvende sanırım:)

ayrıca bence siteyi açtığınızda foruma ulaşmadan önce arama motorunu görmek daha işe yarar olabilir. belki insanlar önce arama motorunu görüp topic açmadan önce arama yapmayı akıl edebilir.

maxspacemax

Forumun baştaki kısmı boş duruyor ufak bir arama kutusu olsaydıda bence hiç fena olmazdı.

Kutadgu

Benim arama ile ilgili bir isteğim var.

Arama çubuğu çok yararlıydı ama madem açık oluşturuyordu ve sizde "ara" isimli menüyü koyarak bunu hallettiniz. Ozaman şöyle birşey yapabilirmisiniz.

"ARA" menüsüne tıkladığımız zaman imleç arama çubuğunun içinde direk çıksa , tıklamamız gerekmese. Yapabilirseniz çok büyük kolaylık olur. teşekkürler.

eren

Ben akşam 23.45 den sonra yokum. Tüm teknik çalışmalar 15 eylül 2008 tarihinden sonraya ertelenmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.