[Çözüldü] Lockerz.com sitesinde Flash video sorunu

Başlatan baizen, 08 Mart 2010 - 01:53:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

baizen

nereye açıcağımı bende şaşırdım... yanlış yere açtıysam şimdiden kusura bakmayın...

site ismi vermek ne kadar doğru olucak bilmiyorum ama başka türlü de anlatmayı denedim ve yazıyı sildim.
lockerz.com'da açmak istediğim videoları açamıyorum, ne firefox ne de chrome açıyor.
flash plugins kaldırıp tekrar yükledim, hani belki flashla alakalı değildir diye mplayer kurdum yine açmadı

ekran siyah şekilde kalıyor, altta ki bar'da konumundan veri aktarılıyor diyor başta sonra bitti diyip aynı şekilde siyah ekran goruntusuyle kalıyor.

malum site de başka lockerz'den olan varsa veya daha önce girmiş olup sorun yaşamamış bilgilendirirsen çok makbule geçer, şimdiden teşekkürler.

heartsmagic

Anasayfasındaki tanıtım videosunu sorunsuzca izleyebildim.
Sistemin 64bit mi?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

baizen

32 bit.
içeride de bazı videoları açıyorum ama video bölümüne girdiğim de orda ki videoları açmıyor malesef

bu şekilde http://i48.tinypic.com/2ptxct4.png

heartsmagic

baizen

heartsmagic

Birilerinin daha deneyerek geri bildirim yapması gerekiyor. Şu an ben bakamıyorum ne yazık ki.

black

Siteye girdim ama üyelik gerekiyor üye olmaya çalıştım da daha kabul edilmedi. anasayfadaki videoya tıkladım hiçbir şekilde açılmadı... çok enteresan flash eklentisini kontrol edip tekrar deneyeceğim...

black

Evet girdim siteye.. videolar için eklenti istiyordu. shockwave flash vs. yükledim hepsini yine de açılmadı ve aynı şekilde siyah ekran geliyor. video yok ortada... garip bir durum

eribol

Anasayfada ki videoyu sorunsuz izleyebildim 64bit flash player ile.

ironic

Eğer video sunucuları farklı ise bazıları TT engeline de takılıyor olabilir. DNS değişikliği yapmadıysan, değiştirip deneyebilirsin. Site, üyeliği geçtim davetiye sistemiyle çalıştığı için bazı şeyleri dışardan değerlendirmemiz kolay olmuyor.

baizen

dns değiştirilmişti de bende anlamadım neden açmıyor.
sabaha kadar bişeyler deneyip durdum, topic başlığını açtığım gün, yine de hal olmadı.
gugıldan arattım, yine bi sonuca varamadım.

w7 kurdum geçici olarak idare ediyorum.

bu arada bakmak isteyen olursa davetiye atabilirim eğer modlarımız reklam olarak görmez ve olabilir derlerse.

heartsmagic

Bende içerideki videolar da sorun yapmadı. Dediğim gibi 64bit Flash kullanıyorum.

bytan

32 bit sistem, dns değişikliği yapılmış durumda sorunsuzca tanıtım videosunu izleyebildim.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

barış

32bit sistem, Google DNS kullaniyorum. Tanitim videosunu sorunsuzca izledim.

BayboraKaan

Tanıtım videosunu sorunsuzca izledim. Sistemim 32 bit. 

baizen

tanıtım videoları, içerdeyken (mylocker) olan kendi sayfanıza koyduğu videoları izleyebiliyorsunuz zaten sorun orda değil... içerde play bölümü adı altında bi sayfa var... oraya girdiğiniz de açmaya çalıştığınız videolar, koyduğum screende ki gibi kalıyor.

64bit flash kuralım.
olmadı Lucid Lynx  beta1'i bekliyorum zaten ona geçtiğimde tekrar uğraşırım.

heartsmagic

Evet Play bölümündeki videolar gösterilmiyor. Sorun 10.04 ile çözülür mü? Sanmıyorum. Daha çok Flash sorunu gibi geliyor bana. Chromium ile de durum aynı, Opera ile denemedim.

baizen

bence de çözülmez, sorun ubuntu sürümüyle alakalı değil.
en azından ona geçince uğraşırım manasında demek istemiştim.

baizen

#ironic teşekkürler hal oldu.
arada bi göz atıp denemediğim şey kalmamıştı.