[Çözüldü] Firefox flash sorunu

Başlatan ozzz, 16 Şubat 2010 - 03:57:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozzz

Bu gece ubuntu 9.10 kurduktan sonra kısıtlı ilaveler paketini kurmama rağmen firefox flash videolarını oynatmada sorun çıkartıyor. Videoları durdurma ve ileri sarma işlevlerini yapamıyor. Sorunumu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Alquimista

Ubuntu 64 bit mi kullanıyorsunuz? Ben de aynı sorunu yaşamıştım ilk kurduğumda bu yüzden soruyorum. Eğer 64 bit kullanıyorsanız bu başlık sorununuzu çözecektir büyük ihtimalle:

[Nasıl] Ubuntu 9.10 Karmic Koala altında elle 64 bit Flash kurulumu

Forumda sorununuz ile ilgili bir başlık olması lazım, aynı sorunu bende forumdan yardım alarak çözmüştüm. Öncelikle forumda bir arama yaparsanız daha faydalı olur.
If you should go skating on the thin ice of modern life, dragging behind you the silent reproach of a million tear-stained eyes, don't be surprised when a c rack in the ice appears under your feet. You slip out of your depth and out of your mind with your fear flowing out behind you as you claw the thin ice.

ozzz

Teşekkürler sorunumu çözdü ;D

Alquimista

Ne demek, benim de bir şey bildiğim yokta işte böyle forumdan öğrendiklerimi foruma yeni gelenlere satıyorum :D hehe

Bu arada konudaki ilk mesajınızı düzenleyip başlık kısmına bir [Çözüldü] diye eklerseniz tam süper olur =)
If you should go skating on the thin ice of modern life, dragging behind you the silent reproach of a million tear-stained eyes, don't be surprised when a c rack in the ice appears under your feet. You slip out of your depth and out of your mind with your fear flowing out behind you as you claw the thin ice.