[Çözüldü] Document Viewer 2.28.1 .djvu acma sorunu

Başlatan Shamata, 10 Şubat 2010 - 22:43:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Shamata

aslinda dosyayi taniyor ama ac deyince tam aciliyor ve aniden kapaniyor ( aslinda F-prot da kurduktan sonra ayni sekilde aciliyorken kapaniyordu ama gimp acip kapatinca ve tekrar f-protu acinca acildi ve sorun cozuldu). Sizde de boyle bir sorun var midir?

aslinda alternativ djvu viewer program var ama ben boyle bir okuyucu varken baska program kurmak istemiyorum.

acamadigim dosyayi buradan indirebilir siniz: tikla veya burdan

heartsmagic

Sadece bu dosya mı açılmıyor yoksa hepsi mi?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

By_Mihni

@heartsmagic'e artı olarak bir ekeleme yapmak istiyorum.
Programı konsol ile açın kapandığında konsol'daki çıktıyı buraya verin verdiği hataya bir göz atalım.

Shamata

Alıntı yapılan: By_Mihni - 11 Şubat 2010 - 18:20:32
@heartsmagic'e artı olarak bir ekeleme yapmak istiyorum.
Programı konsol ile açın kapandığında konsol'daki çıktıyı buraya verin verdiği hataya bir göz atalım.

su anda bilg. baska .djvu uzantili dosya yok.

dosyayi acmak istedim: konzola cd ile klasore girdim ve ./dosya ismi   ile acmaya calistim olmadi.

erginemr

Aynı dosyayı ben de indirdim ve konsoldan
gnome-open dosya_ismi.djvu
şeklinde açında bir hatalar silsilesi ile karşılaştım.

Aşağıdaki adresten indirdiğim başka bir djvu dosyası ise sorunsuz açıldı:
http://djvu.org/resources/djvu_digital_vs_super_hero_pdf.php

Bu dosyada bir sorun ya da Evince (Belge Görüntüleyici) ile bir uyumsuzluk olabilir.

heartsmagic

Belge bende de açılmadı. Ayrıca Okular da açamadı, bu demektir ki dosyanın kendisi sorunlu olabilir. Herhangi başka bir ortamda bu dosya sorunsuzca açılıyor mu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Shamata

shamata@Erol:~$ gnome-open Davies Helen, Steiner Stefanie - Das Bildwoerterbuch Deutsch.djvu
Грешка при показването на адреса: Грешка при получаване на състоянието на файл ,,/home/shamata/Davies": No such file or directory
shamata@Erol:~$ gnome-open Davies Helen, Steiner Stefanie - Das Bildwoerterbuch Deutsch
Грешка при показването на адреса: Грешка при получаване на състоянието на файл ,,/home/shamata/Davies": No such file or directory

bulgarca yaziyor ama kisacasi: adresi gostermede hata var. Dosya aliminda hata var ,,/home/shamata/Davies"

ben Djview 4 programini kurdum acti ..

not: daha onceden ubuntu kurdugum zamanlarda bir kere acildigini hatirliyorum

@enginemr bende o dosyayi sorunsuz acti ... belki de acmak istedigim dosyada bir problem olusmustur, baska dosyalari actigina gore sorun programda degil demekki :)

konuyu cozuldu diye yaziyorum arkadaslar. yardimlariniz icin tsk ederim