ubuntu ve usb surf stick

Başlatan BeRLiNB0Y, 09 Şubat 2010 - 02:44:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BeRLiNB0Y

Berlin'den selamlar...
Ben internete Laptoptan usb sörf stickle giriyorum..firma adi 02...yilbasinda Türkiye'ye geldigimde görmüstüm reklamlarda sanirim Vodefone'de Türkiye'de jet adiyla benzer bir ürün cikardi...02 sörf stickte ki sorunum asiri derecede agir olmasi..ve Almanca siteleri sorunu gidermek icin gezerken bir forumda bir yazi dikkatimi cekti..02 sörf stickin hizli olmasi icin  "hgywei r6gG Lösung ( yani cözüm ) 02 surf stick ubuntu " bu programi indirmem gerektigi yaziyor...fakat Google'de o kadar aramama ragmen böyle bir program bulamadim..Ubuntuyu buldum...ve iste sizin siteye üye olmama kadar geldi :)
Ubuntu programinin gercekten usb sörf sticklerle hizli girmeye bir faydasi var mi?

Yardimci olursaniz sevinirim..iyi calismalar..simdiden tesekkürler...

BayboraKaan

Alıntı yapılan: BeRLiNB0Y - 09 Şubat 2010 - 02:44:15
ßeRLinden SLmLaR...ßen internete Laptoptan usb sörf stickLe giriyorum..firma adi 02...yiLbasinda TR ye geLdigimde görmüstüm rekLamLarda sanirim vodefone de TR de jet adiyLa ßenzer ßi ürün cikardi...02 surf stickteki sorunum asiri derecede agir oLmasi..ve aLmanca siteLeri sorunu gidermeq icin gezerken ßi forumda ßi yazi dikkatimi cekti..02 surf stickin hizLi oLmsi icin  "hgywei r6gG Lösung ( yani cözüm ) 02 surf stick ubuntu " ßu programi indirmem gerektigi yazio...fakat googLede o kadar aramama ragmen böLe bi prog.buLamadim..ubuntuyu buLdum...ve is ta sizin siteye üye oLmama kadar geLdi : )
ubuntu programinin gerceqten usb surf stickLerLe hizLi girmeye bi faydasi var mi...yardimci oLursaniz sevinirim..ii caLismaLaR..simdiden tsKLeR...

Uyarı: Lütfen gereksiz yere kelime içerisinde bir küçük bir büyük harf kullanmayın. Türkçe'mizde Q, X, W ve ß (SS) bulunmamaktadır. Bakınız.
Ve klavyemiz Türkçe ise lütfen Türkçe karakter kullanımına dikkat ediniz.

ebubekirs

Ubuntu, bir işletim sistemidir, yani bir .exe dosyası indirerek kurup kullanabileceğiniz bir program değildir. Usb üzerinden bağlantı hızı konusunda forumda kullanan arkadaşlar varsa size bilgi vereceklerdir.
Dünyaya gelen de benim, dünyadan giden de benim

heartsmagic

Kaldı ki eğer ağır olan internet bağlantısıysa programla çözülecek bir şey değildir bu.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.