[Çözüldü] Ubuntu One

Başlatan occipital, 05 Şubat 2010 - 01:59:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

occipital

Merhaba PcNet dergisinin aralık 2009 sayısını okurken Ubuntu One diye birşeye rastladım Ubuntu One nedir? ne işe yarar ? söyleyebilirmisiniz Teşekkürler :)

Acemi ubuntu kullanıcısıyım XP yi bırakmak zor oldu :)

badhero

SUDO dergisinin 13. sayısında Ubuntu One ile ilgili yazı var.

agritux

occipital

Biraz Fırça Yedim Ama Güzel Oldu xD Dergiyi İndiriyorum :)

badhero

Fırça yemiş olarak algılama. Foruma yeni katılan üyeler biraz daha dikkatli olmalı. Önce okunması gereken yerleri sabırla okursanız siz de başlık açıp cevap bekleme derdinden kurtulursunuz. İstediğiniz materyallere daha kolay ulaşabilirsiniz.

occipital

Peki bişey daha soruyım dedim.

Benim web sitelerim var onların dosyalarını(yedeklerini) kendi pc m de tutuyordum Linux Mint 8 Faciasından Sonra Hepsi Gitti Ubuntu 9.04 te Ubuntu One ye Kaydettiğimde Ubuntu 9.10 a Yükselttiğimde Dosyalarım Gidermi?
1 Soru Daha SUDO Dergisinin Sayısını İndirdim
                                    Eğer yüklü ise sorun
yok ama ne olur ne olmaz aşağıdaki kodu çalıştırın.
Yazıyor ben o kodu nasıl çalıştıracağım

badhero

O kodu Uçbirime yazacaksınız.

Dosyalarınızı internette bir sunucuya yüklemiş oluyorsunuz. Upload ettiğiniz dosyalar sunucularda barınır, sisteminizden bağımsız olarak. Dosyalarınız sisteminizden silinse de tekrar indirebilirsiniz.

occipital

Teşekkürler peki sizden gerçekçi olup imkansızı isteyebilirmiyim

badhero

occipital

Compiz Fusion u Nasıl Yapıyoduk xD

agritux

@occipital bir fırça daha yiyeceksiniz :P

Şaka bir yana forumda compiz için yeterince anlatım mevcut. Neden arama yapmamakta ısrarcısınız?

badhero

Evet lütfen arama yapmayı deneyin. Forumda Compiz Fusion için de ayrı bir bölüm var.

@agritux bana da kızacak şimdi sizi rahata alıştırdığım için. :P

occipital

Sadece şaka yapmak istemiştim zaten bunun için konu açmıştım dewrim 2 abimiz yardım etmişti ama olmamıştı bu kategorinin 2. sayfasında Yardım adlı başlıkta bulabilirsin Fırça gelicek :P

agritux

Aman efendim estafurullah :)

@occipital forumdaki başlıklarda takıldığınız yer olursa her zaman yardıma hazırız.
Fakat her sorunun için farklı başlıklar açmalısın.
Aynı başlık içerisinde birden fazla sorun çözümü kurallar dahilinde değil.

sabian

Alıntı yapılan: occipital - 05 Şubat 2010 - 02:46:51
Sadece şaka yapmak istemiştim zaten bunun için konu açmıştım dewrim 2 abimiz yardım etmişti ama olmamıştı bu kategorinin 2. sayfasında Yardım adlı başlıkta bulabilirsin Fırça gelicek :P

O sorunun çözümünü önceki açtığın başlıkta bulabilirsin. Oraya yaz yardım eden bulunur, sağa sola bulaşma :D
"Özgür yazılım ile özel mülk yazılım arasındaki fark sosyal, etik ve siyasidir" Richard Stallman

Debian Sosyal Sözleşme
http://www.debian.org/social_contract.1.0.tr.html  saimbalkaya.blogspot.com guvercincurnatasi.wordpress.com

agritux

Alıntı yapılan: agritux - 05 Şubat 2010 - 02:50:09
Burada karşılaşılmış bir sorun göremiyorum?

Alıntı yapılan: occipital - 05 Şubat 2010 - 02:46:51

occipital

Peki dewrim abi ben o konudayım ...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 05 Şubat 2010 - 02:55:29

Yardımcı olabilenler konu linki : http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,16036.0.html

agritux

Bu konudaki sorunun çözüldüyse konuyu daha fazla karmaşıklaştırmaya gerek yok.
Diğer konudan devam edelim.
Görevli arkadaş görünce kilitler başlığı.