Dosya depolama

Başlatan cengizun, 30 Ocak 2010 - 11:34:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cengizun

Arkadaşlar merhabalar...

Profesyonel olarak müzik ile ilgileniyorum. Yüzlerce nota ve midi aranje dosyası ürettim bu güne kadar. Artık bazıları tekrar tekrar lazım olmaya başladı ama bulmakta zorlanıyorum. Bildiğiniz ve bu dosyaları kategorize edip yükleyeceğim, hatta online olarak da sonradan bulabileceğim (Belki bu özellik olmayabilir) bir program ya da veri tabanıniteliği taşıyan bir uygulama var mı?

Şimdiden teşekkür ederim...
Cengiz ÜNAL
www.cengizunal.com.tr

Dixie

Exfalso

Easy Tag

Bu programları inclemenizi öneririm. Her ikisi de depolarda mevcut.

Khan

Sanırım Ubuntu One işinize yarayabilir. Bedavaya 2 GB'lik dosyalama alanı veriyor.
Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam, aylık 20$'a 50 GB'lik alanınız oluyordu.

cengizun

Teşekkürler ilgilenip bir rapor veririm.

:)))

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 30 Ocak 2010 - 11:54:54

Ubuntu One nedir? Nasıl üye olacağım... Ubuntu kullanıcısıyım...
Cengiz ÜNAL
www.cengizunal.com.tr

Dixie

Alıntı yapılan: cengizun - 30 Ocak 2010 - 11:53:55
Ubuntu One nedir? Nasıl üye olacağım... Ubuntu kullanıcısıyım...

9.10 Karmic Koala kullanıyorsanız Uygulamalar>İnternet>Ubuntu One. Karmic kullanamıyorsanız incelemeniz için lütfen bakınız.

Ubuntu One

cengizun

9.10 Lap-top umda kısa yol tuşlarını çalıştırmadı o nedenle kullanmıyorum. 9.04 ü tekrar yükledim. Ubuntu One a da biraz önce dahil oldum. Aslında iyi bir gmail kullanıcısıyım, gmail e bazı formatların dışında dosya yükleyemediğim için bu yola gitmiştim. Ubuntu One tamamdır, ihtiyacımı karşılıyor.

Diğer programları da kurdum kurcalayacağım.  Nasıl kullanıldığını pek anlayamadım ama uğraşacağım.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 30 Ocak 2010 - 14:57:56

Arkadaşlar ubuntu one a .mus ve .cpr uzantılı dosyalar yükleyemedim. Bilen var mı?
Cengiz ÜNAL
www.cengizunal.com.tr

adolffwangel

sıkıştırın.. bi de öyle deneyin.. .tar olabilir.. .tar.gz ... .rar ... .zip
Format isteme benden, buz gibi soğurum senden.

cengizun

Fena fikir değil. Deneyeceğim...
Cengiz ÜNAL
www.cengizunal.com.tr