farsight2

Başlatan vatansiz, 29 Ocak 2010 - 19:33:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vatansiz

merhaba arkadaslar amsn kurdum sesli konusmak icin benden (farsight2) isimli bir program yada artik neyse kurmam istiyor nette arastirdim deb paketini bulamadim. linkte (http://www.amsn-project.net/wiki/Farsight) verilen komutlari denedim olmadi nasil kurabilirim yada kuran varmi varsa sesli ve görüntülü konusma yapabiliyormuyuz nedir durum. selamlar

werewolf39

mercury msn kurabilirsin ses li konuşmada ve görüntülü konuşmada sorunsuz
Ne Mutlu Atatürk'e Laik Olabilene !

vatansiz

mercury zannedersem bundan bir yil önce bir denemistim ama sesli ve görüntülü konusmayi basaramamistim demek cözdüler sorunu bir deneyim sagol

onurun

yeri gelmişken sormak istiyorum bende de farsight yüklenmiyor ne kadar yol denediysem de olmadı 64 bit sistem kullanıyorum yardımcı olabilir misiniz?

vatansiz

ben cok ugrastim bu farsight neyse kuramadim mercury onerdi arkadas kurdum ama daha denemedim bakalim sesli ve görüntülü konusmayi basarabilecekmiyim, gerci sanmiyorum bu konu ile ilgili bir cok yerde arastirdim skype uzerinde yapanlar olmus bende skype ile sesli ve görüntülü konusmayi yapabiliyorum ama sorun su ki cok az insan skype kullaniyor. su farsight bir kurabilsek? selamlar

onurun

farsight gibi bazı şeylerin de kurulumu sadece 64 bitte sorunlu oluyorsa o zaman ben 32 bit yükleyebilirim ama bu saatten sonra 32bite de dönülür mü :)