[Çözüldü] VirtualBox OSE ses alamiyorum!

Başlatan erce, 27 Ocak 2010 - 00:08:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erce

Iyi gunler arkadaslar,
Basliktan anlasildigi uzere sanal kutuya Xp kurdum, ancak ses alamiyorum. Ses karti surucusu zaten yuklu degil, yuklemeye calistigimda  da hata veriyor dogal olarak. Ayarlar kisminda ALSA OSS gibi secenekler var ama isin icinden cikamadim!
PulseAudio araclarini veya ALSA yi kurmayi dusundum ama yanlis bir sey yapmak istemedim.

Bu yuzden;
Yardimlarinizi bekliyorum

EK: Arkadaslar http://www.virtualbox.org/wiki/Linux_Downloads adresinden en son surumu indirip elle kurduktan (deb paketi kurulamadigi icin .run uzantili dosyayi indirdim) sonra farkli bir xp kalip dosyasiyla yeniden yukledim ve sorun cozuldu cozulmek denirse.

dark_boy_imp

çözülmek denirse ne demek ya.  Mantıklı bir cümle bulamadın mı ?   Çözdün mü çözmedin mi arkadaşım. Anlatıyorsan detaylı bir şekilde anlat bu ne böyle oyun mu oynuyorsun

zeitgeist

@dark_boy_imp,

@erce, konuyu yeniden yüklemeyle çözdüğünü belirtmiş dolayısıyla sorunu saptayamadığının altını çizmiş. Ayrıca yeniden yükleme esnasından neler yaptığını da söylemiş. Kaldı ki bunu söylemeyen pek çok kişi var. İletindeki gibi suçlulayıcı ifadeler kullanmak yerine teşekkür edip biraz daha ayrıntılı anlatıp anlatamayacağını sorman, ya da rica etmen daha doğru olmaz mıydı?
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles