[Çözüldü] Rhythmbox ta radyo url si nasıl girilir

Başlatan halitkiran, 24 Ocak 2010 - 21:32:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

halitkiran

Ubuntu 9.10 Rhythmbox müzik çalarında elle radyo eklemek istiyorum fakat örnek TRT RADYO 1 url si eklediğimde ya donup kalıyor yada mms://212.175.166.3/RADYOFM oynatılması başlatılamadı hatası veriyor niçin ?

Ozmo

halitkiran

vlc player kurdum mms://84.16.235.90/ShowRadyo veya trt url si giriyorum mms olarak ama yine açılmıyor

programın ağ ayarlarında sunucu varsayılan portu 1234 olarak gözüküyor hiç oynamadım.. sorun ne olabilir

GNUbuntu

Doğru adres: mms://212.156.63.102/RADYOFM

Rhythmbox ile birlikte gelen radyoları kaldırabilirsin istersen. Dinlediğin radyoları ekle. Sonra üstüne sağ tıkla özelliklerine girip, isim ve türünü yazabilirsin.
Önce Saygı...

Ozmo

adresten kaynaklanıyor mms://212.156.63.102/RADYOFM @GNUbuntu teşekkürler...
şuan vlc playerden dinliyorum

halitkiran

sorun çözüldü arkadaşlar kusura bakmayın :) aslında suç radyo url sini aldığım bir forum sitesinde hepsi yanlış demek.. her iki müzik çalarda dinleyebilirim teşekkürler...

karapece

doğru olan radyo url lerini nereden bulabiliriz???

karapece

gerçekten mi???
benim aklıma neden gelmedi acaba? ilginç...

googleda olan toplu linkler bozuk. bilen varsa diye sormuştum...

heartsmagic

Sonuçta buradan söyleyecek olanlar da Google'dan bulduklarını söylüyorlardır. Eğer Google'ın işaret ettikleri bozuksa, buradakilerin dinledikleri de bozuk demektir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

karapece

işte tam da bu yüzden forumu zenginleştirmek için doğru olanı paylaşmak üzerinden bir beklenti yazdım...
neyse bulunca ben paylaşırım...
saolun

localhost

Sorun cözüldügüne göre bende konuyu kapatayim. Sorun Radyo URL de.
Linux LPIC1 - MCSA