Amsn özelliği

Başlatan sosyalserdar, 24 Ocak 2010 - 00:59:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sosyalserdar

Bir Arkadaşım Amsn kullanıyor bende ben onun msn penceresini açtığımda bana buyur diye cevap veriyor hiç de birşey yazmadan benim onun msn penceresini açtığım nereden haberi oluyor msn plus ta böyle bir özellik vardı ama Amsn böyle bir özelliği mi var varsa nereden ayarlanıyor  ?

umutubuntu

Evet o özellik aMSN'de mevcut, ayarlamaya gerek yok.
Bunun dışında çoklu hesap açma vs. bir çok özellik var.

sosyalserdar

Allah allah bende kurulu ne zamandır ama hiç böyle bir şey olmadı  acaba amsn kullananlar arası mı yoksa farketmiyor mu?

badhero

Fark etmiyor; birisi senin pencereni açıp aklından "bir şeyler yazsam mı acaba" diye geçirse bile sende gözükür. :)

sosyalserdar

az önce arkaşa dedim kapatacağım pencereyi aç ama ben yazmadan birşey yazma dedim denedim olmadı bana uyarı vermedi nerde problem var acaba bu olay çok güzel bir şey

Göktürk

belkide eklentisi vardır ayar yapman gerekebilir.
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

sosyalserdar

herhangi bir ayar eklenti vs birşeyi varsa şayet bilen varsa yazarsa çok makbule geçer.

Contempt

Aynı olayı mercury de yapıyorum.Gerçekten güzel bir olay. Ayar bölümünde var.
Herşeye Rağmen...

barış

Zaten "pencere acildi" seklinde bir uyari gelmez. Konusma penceresi acan kisinin penceresi panelde "cubuk seklinde" belirir. Pencere actikan sonra biraz beklemen gerekiyor birsey gondermeden once. Cunku her pencere acisinda karsi tarafa baglaniyor, sohbete bagliyor. Bu da Amsn'e haber olarak geliyor. Sohbete baglamasi 3-5saniye suruyor. Bazen daha da kisa...

Zaten ontanimli olarak bu ayarlar geliyor. Herhangi bir ayar yapmana gerek yok.

sosyalserdar

işte bende olmuyor o olay o şekil bir belirti olmuyor beklettim denedim ama olmuyor nedense sırf bu yüzden silip yeniden kuracağım :D

Jeaquares

Konuşma penceresi açıp yazı yazmaya başladığında da belirebiliyor o pencere. Şahsen bazen oluyor, bazen olmuyor. Windows'ta da Ubuntu'da da kullandım aMSN'i. Çoğu kez kafasına göre takılıyor. :) Ama bu ön tanımlı olarak geliyor. Ve evet, çok güzel bir özellik. :)
When I look into your eyes, there's nothing there to see...
Nothing but my own mistakes, staring back at me...

**//Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope Hayranı & Kullanıcısı//**