nautilus gerekli desktop klasorunu olusturamadı hatası

Başlatan zafer84, 13 Ocak 2010 - 18:10:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zafer84

merhaba arkadaslar ubuntu tweak nautilus hakları eklentisi kurdum fakat hangi dosya yonetici olarak acmaya kalksam bu hatayı ''nautilus gerekli desktop klasorunu olusturamadı '' alıyorum acaba bu sorunu nasıl cozerim

heartsmagic

Bu herhangi bir dizini açmaya çalıştığında mı oluyor?
Tek yaptığın eklentiyi kurmak mı oldu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

zafer84

ubuntu tweak yukledikten sonra sag tıkla eklentilerinde yonetici olarak ac komut verdikten sonra  herhangi bi dosya acmaya kalktığımda bu hatayı  veriyo daha onceden sudo nautilus kullanıyodum bunuda bi bakıma kodla ugrasmamak icin yapmıstım sistemimi kuralı bi kac saat olmustu zaten bi kac tema kurmustum o kadar onun haricnde bi kac video prograhini ve bluesoil programını yuklediim isin komik tarafı herhangi bi dosya yoneticisinde sağa tıklayıp yonetici  olarak ac dedigim zaman hicbir problem olusmuyo zaten benim merak ettigim bu nasıl oluyo yoksa gerektigi zaman modife edbiliyorum programları (mesala dolphin dosya yoneticisi  ile yonetici olarak acarak )

heartsmagic

O zaman Ubuntu Tweak'in eklentisinde sorun var demektir. Çözümü bilmiyorum ne yazık ki ama istediğini yapan farklı alternatifler mevcut.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

zafer84

neyse sağool tekrar sildim kurdum ubuntuyu 1 saatte mi aldı eskisi gibi yapmaak  ama su an eski sistemdeki butun sorunlar yok oldu sorunlarda yasasam ubuntudan vazgecmek cok zor :))