VirtualBox

Başlatan HaCKRaM, 31 Aralık 2009 - 20:33:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HaCKRaM

Arkadaşlar VirtualBox ın içine yeni bir Windows kurmak yerine zaten kurulu olan bir Windows'u VirtualBox a bağlamak istiyorum. Böyle * bir şey mümkün müdür ???

Teşekkürler.
Bizim görüşümüz -ki halkçılıktır-kuvvetin, kudretin, egemenliğin, yönetimin doğrudan doğruya halka verilmesidir, halkın elinde bulundurulmasıdır. 1920 G. M. Kemal Atatürk

Devrim yasası, eldeki yasaların üstündedir. Bizi öldürmedikçe, bizim kafalarımızdaki akımı boğmadıkça, başladığımız devrim ve yenilik bir an bile durmaz

heartsmagic

Daha önce de sorulan bu soruya verdiğimiz özet cevap: Hayır.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Ozmo

şöyle bir önerim var ghost ile yedeğe al xp'ni sonrada sanal pc kur tekrar ghost ile yedeği aç denemek sana kalmış :)

HaCKRaM

Teşekkürler ghost u denicem.

!!!MUTLU YILLAR!!!
Bizim görüşümüz -ki halkçılıktır-kuvvetin, kudretin, egemenliğin, yönetimin doğrudan doğruya halka verilmesidir, halkın elinde bulundurulmasıdır. 1920 G. M. Kemal Atatürk

Devrim yasası, eldeki yasaların üstündedir. Bizi öldürmedikçe, bizim kafalarımızdaki akımı boğmadıkça, başladığımız devrim ve yenilik bir an bile durmaz

Ozmo

sonucu buraya yazarsan diğer arkadaşlara yardımcı olursun :)

zeitgeist

@HaCKRaM,

Forum yapısını ve topluluğunu tanımak adına biraz forumu incelemeni tavsiye ediyorum. İncelediğinde şunu göreceksin ki forum genelinde hemen herkes mesaj yazarken ve imzalarını şekillendirirken belli standartlara uymaya çalışıyor.

Bu konu altındaki mesajlarında bulunan kayan yazıları düzenledim. Bundan sonra yazacağın mesajlarda da çok gerekli olmadıkça; kalın, büyük harflari, kayan yazıları ya da benzeri özellikleri lütfen kullanma.

Aynı şekilde imzanda yer alan ifadelerdeki karakterleri de standart hale çevrimen hepimizin yararına olacak.

Anlayışın için teşekkürler. 
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles