[Çözüldü] Ön tanımlı anahtarlık kodu?

Başlatan afk, 23 Kasım 2009 - 23:32:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afk

bu kod nedir ne işe yara ve nasıl çözebilirim? bilg. her açıldığında bu geliyor esc ile kapatıyorum iki defa gidiyor ama şimdi empaty ile msn hesabımı açmak istedim yine öntenımlı anahtarlık kodu soruyor bana forumdaki çözümleri denedim kaldırdım tekrar kurdum ama yine geliyor nasıl düzeltebilirim bu sorunu ? şimdiden tşk ederim

birde nete kablolu dan bağlanıyorum wireless ı kapatıncada kendiliğinden gidiyor

ironic

Uygulamalar >> Donatılar >> Parolalar ve şifreleme anahtarları uygulamasını açın. Parolalar  sekmesindeki ana dosyaya sağ tıklayıp "sil" e tıklayın. Empathy hesaplarındaki tüm parolalar sıfırlanacak. Empathy açıksa kapatıp açın. Açılışta hesapların parolasını girdikten sonra parola koruması için ana parola isteyen bir pencere çıkacak. Bu bölümden yeni parola belirleyin. Ayrıca Empathy açılışında parola isteme penceresinde sürekli zin ver gibi bir seçenek vardı. ona tıklarsanız tekrardan sormaz.

İnternet sorununu farklı bir başlıkta tartışalım.  :)

afk

Alıntı yapılan: ironic - 23 Kasım 2009 - 23:49:29

İnternet sorununu farklı bir başlıkta tartışalım.  :)

başlığı yanlış yere açtığım için kusura bakmayın acemiyimde:)  olması gereken yere taşırsanızda olur çözüldü çünkü problem çok tşk ederim konu yu kilitleyebilirsiniz ellerinize sağlık

ironic

Ordaki ifadem konunun yeri için değildi aslında. Farklı sorunları, farklı başlıklarda tartışmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede hem benzer sorunlar yaşayanlara hem de yardımcı olmak isteyenlere kolaylık sağlamış oluyoruz.  :) Ayrıca çözülmüş konularınıza,  ilk iletiyi düzenleyerek siz de "[Çözüldü]" etiketi ekleyebilirsiniz.

Geçmiş olsun. Konuyu etiketleyip kilitliyorum.