Video izleme

Başlatan maydin95, 23 Kasım 2009 - 10:23:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maydin95

arkadaşlar video google da arama yaptığımda sadece google video da bulunan videoları izleyebiliyorum ayrıca gimptr sitesinde pardusla hazırlanmış videolarda mevcut onlar pardusla izlenirken ubuntuda izleyemiyorum bunun sebebi firefox 2 kullanmam mı
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

icedheart

208.67.222.222, 208.67.220.220 bu dnsleri Sistem-->Tercihler-->Ağ Bağlantıları'ndan Düzenle'ye tıklayarak ipv4 ayarları altındaki yönetimden "Sadece Otomatik (DHCP) adresileri" seçip ekle bilgisayarı yeniden başlat sorunun büyük ihtimalle çözülecektir.

maydin95

ağ bağlantıları

bakkarmısın burada sadece otomatik DHCP yok ppp var ayrıca ben mobil modem kullanıyorum belki farklı olabilir yukarıdaki resme bak
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

maydin95

BUNUN İÇİN DNS Mİ GEREKLİ

umutubuntu

Youtube gibi engellenmiş video sitelerini yada bu sitelere verilen izleme linklerini görebilmek için dns'lerin düzenlenmesi gerekiyor.

heartsmagic

Bir not düşelim. Pardus Telekom'un DNS'lerini kullanmıyor diye hatırlıyorum. Haliyle orada ilk kurulumda bile DNS sıkıntısı yaşanmaz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.