Windows Vista ile Wubi (Ubuntu) yükleme problemi

Başlatan CLINTEASTWOOD, 21 Kasım 2009 - 20:37:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CLINTEASTWOOD

Benim Linux konusunda herhangi bir bilgim yok.İlk defa Ubuntu yüklemeye çalışıyorum ve de Windows Vista'yı da kaybetmeden yüklemeye çalışıyorum.Problemim de şu:

Vista kullanıcısıyım.Ben direk Wubiyi yükledim.Hard Disk'i 2 ye falanda ayırmadım.Tek Parça halinde c: var işte.
Ubuntu Installer  ı başlattım.Kurulumun sonunda şöyle bir hata verdi. an error occured:permission denied for more information, please see the log file:c:\docume 1\dincer 1\locals 1temp\wubi-9.10ubuntu1-rev160.log

bu hatayı verdi sonra tamam a tıkladım kapandı. Herhangi bir şey açılmadı ya da bir şey olmadı yani  
program ekle/kaldır penceresinde ise ubuntu isim olarak gözüküyor. Extra bir şey yüklemem gerekiyormu ? ya da bu log hatasından ötürü çalıştıramazmıyım? veya neler yapmam lazım ? Linux konusunda bilgili bir arkadaş yardımcı olursa çok memnun olurum....

utdmr

Aynı anda iki farklı yere konu açmanız sorununuzun çözülmesini hızlandırmaz, aksine konunun gidişatını izlemeyi zorlaştırır.

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=14005.0;topicseen
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

localhost

Linux LPIC1 - MCSA