ubuntu one çalışıyor mu?

Başlatan canosayan, 15 Kasım 2009 - 19:06:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

canosayan

ubuntu one kimlerde çalışıyor?
Chmod bizim işimiz.

tab

hayır ben biraz kurcaladım ama gerek nasıl calıstığını gerekse ne işe yaradığını pek bilmiyorum bu konuda kısaca bilgi verir misiniz

such

Ben de çalışıyor du az önceye kadar ama simgesi kendiliğinden kayboldu. Ama normal çalışıyor gibiydi.

canosayan

Alıntı yapılan: tolga ali - 15 Kasım 2009 - 19:09:10
hayır ben biraz kurcaladım ama gerek nasıl calıstığını gerekse ne işe yaradığını pek bilmiyorum bu konuda kısaca bilgi verir misiniz

dosyalarını internete yüklüyorsun
bedava 2 gb yada paralı 10 gb alan sahibi oluyorsun. web diski bir nevi

bende 9.10 çalışıyor. 9.04 e kuracağım. bir durumu sorayım dedim
Chmod bizim işimiz.

tab

ben calıstıramadım panele simge geliyor sonra bağlan dedim vs kurcaladım ama pek bişey yapamadım doğrusu..

such

Alıntı yapılan: tolga ali - 15 Kasım 2009 - 19:14:59
ben calıstıramadım panele simge geliyor sonra bağlan dedim vs kurcaladım ama pek bişey yapamadım doğrusu..

Türkçe ise bazen sorun çıkarabiliyor bazı programlar. benim başlatıcı şu şekilde. env LC_CTYPE="en_US.UTF-8" ubuntuone-client-applet

Ama Ubuntu dil seçimi ingilizce ise bir sorun çıkartmıyor bir yerleri değiştirmeye de gerek olmuyor.

acer

Ubuntu one'ı çalıştıran arkadaşlar nasıl çalıştırdıklarını bizlere anlatabilirler mi? Biz bağlan diyoruz bağlanmıyor da...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 16 Kasım 2009 - 12:56:51

Arkadaşlar ubntu one'ı nasıl çalıştırabileceğimizi sudonun 13.sayısında anlatmışlar. Sudoyu bizlere hazırlayan arkadaşlara buradan teşekkür etmek istiyorum. Elleri dert görmesin