[Çözüldü] paneldeki ogeleri tasima

Başlatan buketbarazi, 10 Kasım 2009 - 11:22:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

buketbarazi

mrb arkadaslar,masaustunde , syfanin ustunde cikan uygulamalar ve sistem menuleri bir anda sayfanin sag tarafinda belirdi.Sol ust tarafa gecirmek istiyorum. fakat bir komut bulamadim, yardimci olur musnuz?

robotikmi

tam anlayamadım problemi ama anladığım kadarıyla yardımcı olma çalışıyım

paneli sağ ile tıkladığınızda özellikler karşınıza gelir ve bu özellikleri tıklarsanız genel sekmesiyle karşılaşırsınız

bu sekmede yerleşim bölümü size paneli nasıl yerleştireceğinizi sorar eğer o seçeneği yukarı yaparsanız paneliniz yukarda yer alır.

Onoktake

Aynı panel içerisinde kaymalar bazen yaşanabiliyor. yerini değiştirmek istediğiniz öğenin üstüne sağ tıklayın, (eğer en altta "Panele Kilitle" Seçiliyse, seçimi kaldırın.) sonra da taşı diyerek istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. İsterseniz başka panellere de taşıyabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra sağ tıklayıp "Panele Kilitle" kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.
Bu maskenin altında bir yüz var... Ancak benim değil.
Ne  altındaki kaslardan daha "ben"dir o yüz...
Ne de altındaki kemiklerden. Bu maskenin altında
etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez!..

buketbarazi

:) harikasin, yasa v for vandetta

Onoktake

Konumuz çözüldüyse, çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz. :)
etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez!..

buketbarazi

nsl isaretliyecegim?

Onoktake

İlk iletinizin sağ üst köşesinde "Düzenle" kısmını tıklayın ve konu başlığı kısmını "[Çözüldü] paneldeki öğeleril taşıma" olarak değiştirin. (Tabii tırnaklar olmadan.)

Sherlock Holmes