juk çalmıyor, oynatmıyor, yürütmüyor, müzik

Başlatan ibokozan, 10 Kasım 2009 - 01:11:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kozanibo

depolardan juk yükledim dosya listesinde çal a basınca ard ardına diğer şarkıya geçiyor. ve çalmıyor.

bir de neden ekolayzır koymazlar anlamam rytmboxta da yok :D

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: ibokozan - 10 Kasım 2009 - 01:11:56
depolardan juk yükledim dosya listesinde çal a basınca ard ardına diğer şarkıya geçiyor. ve çalmıyor.

Başlık biraz devrik olmamış mı :D Audacious'ta ekolayzır var.

kozanibo

Alıntı yapılan: samurai - 10 Kasım 2009 - 01:14:17

başlık :D aranırken kolay bulunsun diye kastım biraz galiba :D audacious sevmiyorum. çünkü listeye çok dosya eklerken kilitleniyor, ekolayzırı var ama çok bozuyor biraz oynayınca...

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: ibokozan - 10 Kasım 2009 - 01:20:33
Alıntı yapılan: samurai - 10 Kasım 2009 - 01:14:17

başlık :D aranırken kolay bulunsun diye kastım biraz galiba :D rytomboxu sevmiyorum. çünkü listeye çok dosya eklerken kilitleniyor, ekolayzırı var ama çok bozuyor biraz oynayınca...
Valla ben 2500 şarkı attım kitlenmedi senin arşiv kaç gb : :D Rhythmbox'ta ekolayzır var mı ben göremedim de?

kozanibo

düzeltme:audocious demek istemiştim. elim sürçmüş :D

düzeltme : ryhtmbox sorunsuz bu konuda ve ekolayzır yok :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 10 Kasım 2009 - 16:52:08

yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum :)

desmond1907

buluntu:))))))

Khan

Juk, diğer ses çıkışlarıyla çakışma yapıyordur. Ses ayarlarından eğer seçenek varsa(Hiç kullanmadığım için bilmiyorum.) ALSA'ya yönlendirin.

Diğer yandan denkleştirici desteği iyi olan bir oynatıcı istiyorsanız; XMMS işinizi çok iyi görür. Sanal makinada açtığım Winamp'la aynı sesi veriyor. Fark yok gibi.