yardım !! masaüstü sorunu devam edıyor.

Başlatan mert5959, 09 Kasım 2009 - 22:34:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mert5959

masaustunde ust panelim kayboluyor. ubuntudan verim alamyorum.sag tık -gorunum tercıhlerı -görsel efektlerde hicbiri tıklanmıs .onu normal yapıyorum oturumu acıp kapatınca yıne hıc bırıne gecıyor ve sorun devam edıyor.tam olarak sorun bu yanı oturumu kapatıp acınca gorsel efektler hiicbiri oluyor.bunu nasıl duzeltecegım

Onoktake

1-Herhangi bir panele sağ tıklayıp yeni panel diyerek yeni bir panel ekleyebilirsiniz. Sonra sağ tık > Panele ekle diyerek istediğiniz elemanı ekleyebilirsiniz.
2- Masaüstü efektlerini etkinleştirebilmek için ekran kartını tam olarak yüklemeniz gerekiyor. Sanırım siz tam olarak yükleyememişsiniz.
Bu maskenin altında bir yüz var... Ancak benim değil.
Ne  altındaki kaslardan daha "ben"dir o yüz...
Ne de altındaki kemiklerden. Bu maskenin altında
etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez!..

mert5959

ya tam olarak yukledım 5-6 gundur kullandım ama bugun boyle  oldu.onceden normaldi yani.panel kaybolması degıl sorun. oturumu kapatıp acınca gorsel efektlerın norrmalden hıcbirine gecmesi. masaustu sag tık gorunum tercıhlerı  gorsel efektler

heartsmagic

Bu soru başka bir başlıkta daha sorulmamış mıydı? Neden ikinci başlık ihtiyacı duydun? Ayrıca başlıktaki genel forumlarımızda olan "yardım!!" ibareleri buralarda inan çok itici geliyor bizlere.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

mert5959

yardım ıfadesı olarak .ben  buntu forumuna gırelı 5 6 gun oluyor hıc dıkkat etmemıstım. evet  baska bı konu actım sızın dedıgınız sekılde olmadı. onun ıcın forumun daha kalabalık oldugu bı zamanda yenıden acmak ıstedım.yanı sorunumu cozemedım.

Onoktake

İlk önce ekran kartının sürücülerini yükleyin, sorununuz gidecektir.
(İlk önce forumumuzun "acemiler için" kısmını ziyaret ediniz. Ekran kartınızı yüklemek için de ekran kartı marka ve modeli ile küçük bir arama yapabilirsiniz.)
Bu maskenin altında bir yüz var... Ancak benim değil.
Ne  altındaki kaslardan daha "ben"dir o yüz...
Ne de altındaki kemiklerden. Bu maskenin altında
etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez!..

garafatma

Alıntı yapılan: mert5959 - 09 Kasım 2009 - 23:02:10
yardım ıfadesı olarak .ben  buntu forumuna gırelı 5 6 gun oluyor hıc dıkkat etmemıstım. evet  baska bı konu actım sızın dedıgınız sekılde olmadı. onun ıcın forumun daha kalabalık oldugu bı zamanda yenıden acmak ıstedım.yanı sorunumu cozemedım.

Aynı sorun için 3-5 başlık açmak sorununuzun çözümünü kolaylaştırmaz. Biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Aşağıdan devam edelim.

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=13585.msg167098#msg167098
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010