amsn problemi

Başlatan volkanmet86, 08 Kasım 2009 - 18:31:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

volkanmet86

arkadaşlar amsn de kişilerin yanında kırmızı bir yuvarlak içinde çarpı var. engelleme işareti değil. bu işareti olanlar beni göremiyorlar. bi fikri olan var mı??

coni

Seni silmiş olan kişiler olmasın bunlar

Sherlock Holmes

Hesap - seçenekler - Gizlilik
Yalnızca izin verilenler listesindekiler bana ulaşabilsin seçeneğinin pasif olduğundan emin olunuz.

bytan

Seni silmiş olarak algılanan kişiler. Fakat her zaman doğru bir gösterge değil. Kimi zaman seni silmemiş olanlar dâhi, o işarete sahip oluyorlar.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

volkanmet86

yok arkadaşlar olmadı bir türlü. bunları beni sildiği filan yok. hatta yeniden eklediler filan olmadı bi türlü...

bytan

Sen onları silip tekrar ekleyeceksin. Bu sorun amsn'den ziyade bence msn protokolündeki hatalardan kaynaklanıyor.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
PF @ ST

volkanmet86

yok arkadaşlar ne yaptımsa olmadı. başka fikri olan????

bytan

Alıntı yapılan: volkanmet86 - 09 Kasım 2009 - 20:35:37
yok arkadaşlar ne yaptımsa olmadı. başka fikri olan????

Pidgin ile msn hesabını kullanarak oturum açıp, seni ekleyip eklemediklerine ilişkin msn protokollerinde görünen bilgiye bakarak, amsn programının gösterdiği çarpı işaretinin kaynağını tespit edebilirsin.

PF @ ST

buketbarazi

kendi kisi listelerinde, senin isminin olmadigi isareti. A msn seceneklerden , kisileri tekrar denetle