Sistem Sınama Sorunu

Başlatan ScaryMan, 08 Kasım 2009 - 17:31:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ScaryMan

Sistem sınama uygulaması iyi hoş, fakat ekran çözünürlüklerinin sınandığı adımda monitörün gösterebileceği çözünürlüklere tek tek geçiş yaptıktan sonra kullanılan çözünürlüğ ger idönmüyor ve ekran küçücük çözünürlükte kalıyor, ne bir işlem yapabiliyorsunuz ne bir pencere görebiliyorsunuz. Bilgisayarı tekrar başlatınca düzeliyor. Otomatik olarak ilk haline döndürmesi gerekmez mi? Sanırım bir hata bu.

zeitgeist

Mesajını okuduktan sonra ben de denedim ama bahsettiğin sorunu yaşamadım. Yalnız ses sınamasında sesleri alamadım, oysa 5+1 ses sistemini sağlıklı bir şekilde kullanıyorum.

Biraz nette araştırmak lazım eğer sıkça bahsi geçen bir durumsa bu uygulamanın sonunda Launcpad üzerinden bilgilendirme yapılabiliyor.
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

ScaryMan

Pek benzer sorunlara denk gelmedim baktım da... Daha önce 9.04'te sorun olmamıştı. Nvidia ekran kartım var onunla ilgili olabilir mi acaba, sürücüleri falan yüklü.

heartsmagic

Bende de Nvidia var sorun yapmadı sınama aracı ancak pek verimli gelmedi bana. Gerçi olgunlaşmamış durumda, o nedenle üstelemedim.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.