Grub Sorunu

Başlatan notica, 01 Kasım 2009 - 17:05:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

notica

Makinemde hem vista hem ubuntu 9.04 kurulu bilgisayari ubuntu ile acip yeniden baslattigimda hic bir sorun yok grub menusu geliyor, ama vista ile acip daha sonra yeniden baslattigimda sadece grub yazisi geliyor we kaliyor grub menusu gelmiyor... Bilgisayari 3 kere acip kapattiktan sonra grub menusu duzeliyor ubuntu yada vista yi secebiliyorum... Bu sorunu ubuntunun daha onceki versiyonlari kurulu iken de yasamistim.... 3 rakamindan nefret ettim diyebilirim....

Sanirim bu sorun bana ozgu gibii daha once hic bir yerde karsilasmadim vista yi kaldir diyeceksiniz haziran a mezunum ilk gun vista dan kurtulacam ......

yardimci olursaniz her gun 3 defa dua edecem size :)

kuleyni

Aklıma gelen bi öneri var ilk önce ubuntu grubu kaldrın vista dvd si ile başlangıç onarım yaparsanız kendini ilk açılacak şekilde ayarlar daha sonrada 9.04 cd si ile grubu yeniden kurarsınız.Hata falan vermediği için böyle bir yöntem düşündüm keşke hata verse peşine düşsek :)

notica

Alıntı yapılan: kuleyni - 01 Kasım 2009 - 18:13:45
Aklıma gelen bi öneri var ilk önce ubuntu grubu kaldrın vista dvd si ile başlangıç onarım yaparsanız kendini ilk açılacak şekilde ayarlar daha sonrada 9.04 cd si ile grubu yeniden kurarsınız.Hata falan vermediği için böyle bir yöntem düşündüm keşke hata verse peşine düşsek :)

Denedim bu yolu da sayisiz defa banamisin demiyor.... Keske hata werse dedigin gibi, illa 3 kere ac kapa yaptiracak bana ama umudumu kaybettim umarim :$

garafatma

Diskte bozuk bölüm olabilir mi?
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010