[Çözüldü]sudo nautilus ta çıkan hata

Başlatan kalender, 01 Kasım 2009 - 16:57:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalender

arkadaşlar uçbirimi açıp sudo nautilus yazdığımda aşağıdaki hata çıktı ama nautilus root olarak açıldı, kapanmadı yani işlem yaptıktan sonra nautilusu kendim kapattım nedeni ve çözümü nedir bilen varmı acaba?

(nautilus:2827): Eel-CRITICAL **: eel_preferences_get_boolean: assertion `preferences_is_initialized ()' failed
Initializing nautilus-gdu extension

** (nautilus:2827): WARNING **: No marshaller for signature of signal 'UploadFinished'

** (nautilus:2827): WARNING **: No marshaller for signature of signal 'DownloadFinished'

** (nautilus:2827): WARNING **: No marshaller for signature of signal 'ShareCreateError'
Nautilus-Share-Message: Called "net usershare info" but it failed: 'ağ kullanıcı paylaşımı' 255 hatası ile geri döndü: net usershare: cannot open usershare directory /var/lib/samba/usershares. Error No such file or directory
Please ask your system administrator to enable user sharing.

Nautilus-Share-Message: Called "net usershare info" but it failed: 'ağ kullanıcı paylaşımı' 255 hatası ile geri döndü: net usershare: cannot open usershare directory /var/lib/samba/usershares. Error No such file or directory
Please ask your system administrator to enable user sharing.

--- Hash table keys for warning below:
--> inode/directory
--> root
--> l2049

(nautilus:2827): Eel-WARNING **: "unique eel_ref_str" hash table still has 3 elements at quit time (keys above)

(nautilus:2827): Eel-WARNING **: "nautilus-directory.c: directories" hash table still has 3 elements at quit time
Shutting down nautilus-gdu extension
Dal Rüzgara Küskün Değildir Ama Kırılmıştır Bir Kere!

zeitgeist

Bu bir hata değil, hepimizin karşısına çıkan bir uyarı. Endişelenmeye mahal yok.)
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

aliorhan

Alıntı yapılan: zeitgeist - 01 Kasım 2009 - 17:07:32
Bu bir hata değil, hepimizin karşısına çıkan bir uyarı. Endişelenmeye mahal yok.)

Aynı yazılar bende çıkıyordu.Başlık açsam mı diye düşünüyordum ama şu durumda baya bi rahatlamış şekilde ne anlama geldini sormak istiyorum :) :)

bytan

Warning yazıyorsa önemsemenize gerek yok. :) Error yazmaya başladığında telaşlanabilirsiniz. :)

Son kullanıcı açısından önemsiz uyarılar diyebiliriz.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST