Yer Sorunu

Başlatan ilkeamasya, 29 Ekim 2009 - 17:43:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilkeamasya

arkadaşlar merhaba.linux konusunda hiçbir bilgim yok. bilg müh. 1.sınıf öğrencisiyim. hocamız usb belleğe xubuntu 9.04 yükletti.usb üzerinden çalışıyorum yani. openoffice'de işlemler yapıp kaydetmem gerekiyor ancak kaydetmek istediğimde not allocated free space hatası veriyor.usb min boyutu 16 gb. neden veriyor hatayı ne yapmam gerekiyor acil yardımcı olursanız sevinirim.

kuleyni

usb başlangıç diski oluştururken belge ayarlar vb. şeylerin saklanması için bir miktar yer ayırmanız lazım :)
Söylediğinize göre usb bellek 16 gb eğer içinde başka bir bölüm varsa oraya aktarın :)
eğer yoksa bilgisayarınızdaki normal disk bölümlerinden birini mount edin oraya kaydedin

coni

Siz usb ye çalışan cd yapmışsınız ondan kaydetmiyor sanırım bende daha önce kurmuştum ayarları ve dosyaları kaydetmiyor bildiğim kadarıyla çalışan cd de. Ama belki bir yolunu bulup usb nin boş olan kısmına yazdırma yapıla bilir

Benden önce cevap gelmiş

garafatma

Forumda arama yapılabilir bu konuda, USB'de çalışabilen işletim sistemi (Belge dosya vs... kaydedip kapatılabilen bir işletim sistemi) hazırlamak için 4-5 tane başlık var.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010