Ubuntu Karmic Koala 9.10 için Son Dakika....

Başlatan ParadiseGuard, 28 Ekim 2009 - 23:59:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ParadiseGuard

Evet arkadaşlar kafaya koymuştum evvelden bunu yapacağım diye :) Şu an saat 23:59 - yani Karmic Koalanın Son Kararlı sürümünün çıkmasına olan son dakikası :D sevindim, mutlu oldum ...

Dünümü hatırlayamayacaksam,
Bu günümü neden yaşıyorum,
Ne utanmazımki bide yarınımı bekliyorum.

localhost

Linux LPIC1 - MCSA

ParadiseGuard

Ama :D ama, "1 day to go" resmi gitti yerine "Coming Soon!" Resmi geldi iyimi :D. Ne olacak şimdi onca saattir dikilmişim Ubunutu.com da Refresh üzerine refresh çekiyorum :D.

Yusuff

Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068

ParadiseGuard

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 29 Ekim 2009 - 00:03:20
:D Fazla sevinme karalı sürüm 24 saat sonrada yayınlanabilir. :D ;)

Herhalde öyle olacak :D hevesim kursağımda kaldı iyimi :D...

superjax

iKo

Valla ben de 9.04 için senin gibi beklemiştim 00.00 ı ama olmuyor :) Öğleden sonra çıkıyor sanırım...

dai

Alıntı yapılan: ParadiseGuard - 29 Ekim 2009 - 00:09:12
Alıntı yapılan: BayboraKaan - 29 Ekim 2009 - 00:03:20
:D Fazla sevinme karalı sürüm 24 saat sonrada yayınlanabilir. :D ;)

Herhalde öyle olacak :D hevesim kursağımda kaldı iyimi :D...

Tam da 00:00'da siteye girmiştim :P

ParadiseGuard

Bi hevestir gidiyoruz hadi hayırlısı( Sanki çocuğum doğacakmış gibi bekliyorum :D ).

Dixie

Bu saat itibarı ile herhangi bir yükseltme uyarısı almadım.  :(

XRumer

6 ay öncesi geldi aklıma. O zaman da Ubuntu 9.04 çıkacaktı o günde yine burada toplanmış dakikaları sayıyor, çıktı mı çıkmadı mı onu tartışıyor, çıktıysa anasayfaya neden duyurusu konulmadı diye tartışıyorduk. Hey gidi günler. :)
Şimdi yine aynı heyecanı yaşıyoruz. Fakat yeni Ubuntu yayınlanınca heyecanım burada sona ermiyor, Mandriva 2010 için de geri sayımdayım şu an.

canosayan

çıksa bile bu gün indirmek biraz uğraştırabiliyor.
çıksada wikiye de link koysak.
Chmod bizim işimiz.

aslan24

Ben deneme sürümünü kullanıyorum .Yeni baştan kurmam gerekiyor mu? cevaplar için teşekkürler.Sabırsızlıkla bekliyorum.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: aslan24 - 29 Ekim 2009 - 08:37:17
Ben deneme sürümünü kullanıyorum .Yeni baştan kurmam gerekiyor mu? cevaplar için teşekkürler.Sabırsızlıkla bekliyorum.

"Deneme" derken "beta" ya da "RC" sürümden bahsediyorsunuz sanırım. Güncelleştirmelerle "kararlı sürüm"e geçebilirsiniz.

aslan24

rc sürümü nü geçen gün indirdim.Acer  aspire 5738G marka dizüstüne vistayı sildim.Ubuntumu kurdum .Hayatımdan memnunum.Teşekürler lınux ,teşekkürler ubuntu,teşekürler ubuntu tayfası,iyiki siz varsınız.

agritux

Alıntı yapılan: canosayan - 29 Ekim 2009 - 08:28:53

Keşke herkes torrent kullansa...

aslan24

Hangi torrent programını kullanmalıyız?

agritux

canosayan

Alıntı yapılan: sessizce - 29 Ekim 2009 - 09:10:00
Alıntı yapılan: canosayan - 29 Ekim 2009 - 08:28:53

Keşke herkes torrent kullansa...

aslında torrent iyi fikir. o değil kotama bakamıyorum.
Chmod bizim işimiz.

agritux

XRumer

arkadaşlar saat kaça kadar bekleyeceğiz bilen var mı, gerçekten de iyice sabırsızlanmaya başladım :)

agritux

maxxblade

Çok mutlu bir bekleyiş içerisindeyim :)
Arch'ın yerine ubuntu kuracağım,
Arch'ta sorunu çözünce yine bir sorun çıkıyor...
Belli ki beceremiyorum :)
bu arada özlemişim burayı :D

sabian

Ben de Ubuntu çıkana kadar Mint kullanmaya karar vermiştim. Bu günü bekliyordum açıkçası, ama mint'e de ısındım :) Bakalım, çıksın da Ubuntu yüklerim herhalde. Kullanımda sorunlarla karşılaştım güncelleme ile yükseltince. Açılış süresi uzadı epey, eğer devam edecekse ya 9.04 ile ya da Mint ile devam etmeyi düşünüyorum.
"Özgür yazılım ile özel mülk yazılım arasındaki fark sosyal, etik ve siyasidir" Richard Stallman

Debian Sosyal Sözleşme
http://www.debian.org/social_contract.1.0.tr.html  saimbalkaya.blogspot.com guvercincurnatasi.wordpress.com

tasy

Bende update ile geçicem yeni ubuntuma ama halen çıkmadı çıksada yükseltiversem. İnşallah bir sorun çıkmadan güncelleştirmeyi yapıp kullanabilirim. O kadar güzel bi sistem kurdumki hiç sıfırdan kurulum yapmak istemiyorum.... Bakalım hayırlısı :D