[Çözüldü] Rhythmbox açılmıyor

Başlatan superjax, 20 Eylül 2009 - 15:32:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

superjax

arkadaşlar ubuntu 9.04 kullanıyorum,rhythmbox  çalıştırıyorum,işim bittiğinde kapatıp tekrar açmayı denediğimde simge hızlı bir şekilde açılıyormuş gibi oluyor fakat rhythmbox açılmıyor.Pc kapatmak istediğimde ise rhythmbox çalışmadığı halde 'bu programı çalışıyor kapatayım mı' diye soruyor.sorun nedir anlamadım.

Yiğit Ateş

Konsoldan çalıştırıp verdiği hatayı buraya yapıştırabilir misin?

superjax

malesef konsoldan çalıştırmak için herhangi bir kod bilmiyorum ama verirseniz hemen deneyip sonucu yazabilirim.daha 3 aylık ubuntu kullanıcısıyım kusura bakmayın

garafatma

Konsoldan

rhythmbox

yazıp çıktıyı buraya yapıştırabilirmisiniz?
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

superjax

konsaolda Rhythmbox komutundan sonra
(rhythmbox:30363): Rhythmbox-WARNING **: Unable to grab media player keys: Could not get owner of name 'org.gnome.SettingsDaemon': no such name uyarısı geliyor ama program açılıyor ve normal şekilde çalısıyor.

heartsmagic

Alıntı yapılan: superjax - 20 Eylül 2009 - 18:45:03
konsaolda Rhythmbox komutundan sonra
(rhythmbox:30363): Rhythmbox-WARNING **: Unable to grab media player keys: Could not get owner of name 'org.gnome.SettingsDaemon': no such name uyarısı geliyor ama program açılıyor ve normal şekilde çalısıyor.

Bu işlemi sorun yaşadığında mı yaptın?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

superjax

konsoldan programı çağırdığımda bu hatayı veriyor ama gene açılıyordu.şimdi ise her seferinde açılıyor sorun çözlüdü ama nasıl oldu bilmiyorum

heartsmagic

Muhtemelen o an PulseAudio ile ilgili bir sıkıntı yaşandı ve Rhythmbox arkada asılı kaldı. Zira sen sistemi kapatmak istediğinde de sana bunu belirtmiş. Şimdilik konutu etiketleyip kapatalım. Eğer sorun tekrar ederse, ilgili başlığımızdan konunun açılmasını isteyebilirsin.

Not: Son verilen ileti de aslında hata değil, ufak bir uyarı sadece. Zararı yok kısacası.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.