Güncelleme Denetcisi hata!

Başlatan chndkmn, 10 Eylül 2009 - 19:21:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

chndkmn

Denetleye bastığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. Yine denetleme ve güncellemeyi yapıyor sorunsuz sanırım. Ama her denetle dediğimde böyle bir hata. Opera browser yüzünden sanırım ama niye! niyeeee ?? :D :D  8)

W: GPG error: http://deb.opera.com stable Release: İzleyen imzalar doğrulanamadı çünkü genel anahtar kullanılır değil: NO_PUBKEY F9A2F76A9D1A0061

Ubuntu.

bytan

Lütfen önce forumda arama yap @chndkmn. Ve Görsel Eğitimler bölümünde soru sormuyoruz. Konuyu taşıyorum.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

chndkmn

Açıkçası hata kodunu google türkçe sayfalarda aradım. Sonuç çıkmadı. Demek ki google forum konularını indexlemiyor :/ teşekkür ederim yardımlarınız için. Son olarak da konuyu Görsel Eğitimlere açtığımın farkında değilim. Genel > Hata Çözümleri  bölümünü görünce aldandım. Bende diyorum kimse problem yaşamıyor herhalde hiç hata ve çözüm yok :)

bytan

Forumun kendi arama motoru, google'dan çok daha iyi çalışıyor. Google'da yapılan aramada, anahtar kelimeye bağlı olarak forum arka sayfalarda kalmış olabilir.

Şu an sorun çözüldü mü?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST