Webcam Ayarları Hk.

Başlatan moruk84, 05 Eylül 2009 - 18:41:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

moruk84

Merhabalar, ubuntu ile tanıştığımdan beri belkide tek verim alamadığım konu bu. aslında benim için çok büyük bir sorun değil ama kız arkadaşım için oldukça sinir bozucu :) winxp de kameram cam gibi çok net bir şekilde çalışıyordu. ancak ubuntu da görüntü çok kötü hem renk hem de çözünürlük için. Amsn ve emesene de denedim sonuç aynı. bunu ayarlamanın bir yolu varmıdır.... (acer aspire 5720)crystal eye webcam

Bir de 7 yaşındaki ikiz yeğenlerimin bilgisayarına trojan tarzı birşeyler bulaşmış nereye tıklasanız adult resimler falan çıkıyordu karşıma. recovery denedim hata verdi vista. ben de onlara ileride bana çok teşekkür edecekleri bir güzellik yaptım ve ubuntu yükledim. çok da beğendiler... ubuntu for human beings... ;)

deneme amaçlı bu bilgisayarda da webcam denedim sonuç aynı maalesef ( hp pavilion dv6000)

Teşekkürler

ironic

Cheese (peynir) gibi programlarda da mı görüntü kalitesi kötü? Ayrıca amsn de kamera ayarlarını yaptın mı?

myveysel

Bir de skype de deneyin. Görüntü kalitesi amsn den çok daha iyi.

moruk84

Alıntı yapılan: ironic - 05 Eylül 2009 - 19:52:12
Cheese (peynir) gibi programlarda da mı görüntü kalitesi kötü? Ayrıca amsn de kamera ayarlarını yaptın mı?

cheese de gayet güzel ancak msn programlarında berbat görnüyor... amsn de kamera ayarları da pek fayda etmedi açıkçası çok kötü halen