Grub sıralaması

Başlatan swift, 02 Eylül 2009 - 02:20:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

swift

Önceki konuları okudum nasıl yapılcağınıda öğrendim ama tam olarak nerden kesileceğini anlamadım (ilk sırada vista olmasını istiyorum) orda başka yazılarda var ss koyuyorum birisi resmin üzrenden kesilcek yerleri işaretleyip koyarsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

kuleyni

bu listeyle oynamana gerek yok startupmanager programını kur sonra çalıştır defaulr operating system diye bi yer var orda bilgisayarında kurulu işletim sistemleri var onlardan hangisi önce açılsın istiyorsan onu seçili bırak listenin en başına gitmeyecek ama bilgisayar öntanımlı olarak o sistemden başlayacak.

ironic

En altta yer alan" title windows vista (loader)" ile   başlayan satırların tamamını kesip, ## End default options ## bölümündeki Ubuntu girişlerinin üstüne (yani ilk sıraya) yapıştır. Yalnız eklerken altta yer alan Ubuntu girişleriyle arada boşluk kalmasına  dikkat et. Ayrıca belgenin üst bölümlerinde yer alan timeout girişini bul, Grub ekranının ekranda gösterilme süresini de değiştirmek istiyorsan saniye cinsinden istediğin değeri gir.

bytan

Eğer dosya düzenlemeleri hakkında yardım istiyorsan, resim yerine dosyayı buraya kod etiketleri arasında eklersen, daha kolay olur hepimiz için.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

swift

Alıntı yapılan: ironic - 02 Eylül 2009 - 02:34:38
En altta yer alan" title windows vista (loader)" ile   başlayan satırların tamamını kesip, ## End default options ## bölümündeki Ubuntu girişlerinin üstüne (yani ilk sıraya) yapıştır. Yalnız eklerken altta yer alan Ubuntu girişleriyle arada boşluk kalmasına  dikkat et. Ayrıca belgenin üst bölümlerinde yer alan timeout girişini bul, Grub ekranının ekranda gösterilme süresini de değiştirmek istiyorsan saniye cinsinden istediğin değeri gir.

çok teşekkürler :D

sanırım sayenizde çok şey öğrenicem :D

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.