Eski donanımını elden çıkarmak isteyen var mı?

Başlatan btermeli, 31 Ağustos 2009 - 18:22:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

btermeli

Selamlar,

Öncelikle forum dışına çıkmış olmam umarım. Elimde ailemin sadece internet (skype) üzerinden benimle bağlantı kurmak için kullandığı bir sistem var. PIII 550 128 Mb Ram. Sistemi Xubuntu'ya çevirmek istiyorum ama yine de 128 mb çok az bana göre.

Elinde eski sistemlerinden kalma SD Pc 100 rami olan var mı? Veya elinden çıkarmak istediği bendekinden daha iyi eski bir sistemi olan. Ücreti karşılığı almak istiyorum.

Kontak kurmak isteyenler lütfen mail veya kişisel ileti yollarlarsa sevinirim.

Teşekkürler.
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

heartsmagic

Daha uygun olacağını düşündüğüm bir bölüme taşıyorum.

Eski sistemimle ben de cebelleşmekteyim. Hem bellek hem disk takviyesi yapmak istiyorum ama bulabilene aşk olsun.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eren

Ben GG üzerinden uygun fiyata 2 tane 512 MB 100 MHZ SD ram aldım. Özellikle Ankara bölgesi satıcılarında eski SD Ram'ler bolca var ve sıfır ürünler. Bendeki Intel ana kart görmedi ve nette biraz gezinince uygun bir bios güncellemesi yaptım ve öyle denedim. Sorunsuz olarak güncellemeden sonra kurabildim.

Eğer biosunuz 2001 ve sonrasına ait ise (Award bios için) 512 olanları sorunsuz görüyor.

Ben 2 tane 512 Ram için kargo dahil 50 lira ödedim. Alalı 3-4 ay oluyor.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

günberi

1 adet 128 mb 1 adette kaç mb olduğunu bilmediğim ram var. Bilinmeyen: pc-100, 128 mb olan ise pc-133. işini görürse ücretsiz gönderirim.
Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr