aMsn'de görüntülü konuşma sorunu

Başlatan wallkan, 29 Ağustos 2009 - 21:12:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wallkan

arkadaşlar msnde dosya gönderip alabiliyorum ama görüntülü konuşamıyorum. bnm portlar açık galba yoksa dosya da gönderemem, ama yine de görüntülü konuşamıyorum. nedeni nedir?

Khan

amsn "Görüntülü Konuşma"yı desteklemez. İkisini birlikte şimdilik maalesef yapamazsınız.

wallkan

aslında yaptım, bnm 6891 portunu açmam gerekiyomuş onu açınca görüntülü konuşma yapabiliyorum şimdi.

bytan

Mikrofon kullanarak konuşma kısmını da gerçekleştirebiliyor musun? Yoksa kastettiğin görüntülü sohbet mi?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

ironic

Çok önceleri amsn ile sesli ve görüntülü konuşmayı denemiştim. Görüntü de değil de sesli görüşme yaparken acayip bir işlemci yüklenmesi yapıyor. Şu an kasma yapmayan en sağlıklı görüşme Skype ile yapılıyor. Tabi onun da 2.1 sürümüyle. 2 serisini kullananlar medibuntu deposundaki skype-oss sürümünü kullanabilirler. Onda da sistemde ikinci bir ses kullanamazsınız.

wallkan

şu anda sadece görüntülü sohbeti denedim, mikrofon ile denemedim, onu deneyince buraya yazarım