aMSN çevrimdışı görme yardım

Başlatan Sinami, 26 Ağustos 2009 - 00:24:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sinami

Merhaba

Ben aMSN listesindeki çevrimdışı görünen kişileri naıl görebilrim bilgi olan varmı bir şey denedim başarısız oldum.........

agritux

Menüleri gezmeyi denedin mi? bazen faydalı oluyor...

ironic

Alıntı yapılan: sessizce - 26 Ağustos 2009 - 00:59:11
Menüleri gezmeyi denedin mi? bazen faydalı oluyor...

Kullanmayalı çok oldu da sanki herhangi bir ayara gerek kalmadan gösteriyordu diye hatırlıyorum.

agritux

Kişiler>görüntüle>çevrimdışı kişiler, boş gruplar... gibi bir yol var diye hatırlıyorum ben. Her kurulumdan sonra bu yolu izliyorum diye hatırlıyorum. Şu an bende kullanmıyorum amsn. :)

Sinami

Alıntı yapılan: sessizce - 26 Ağustos 2009 - 08:21:29
Kişiler>görüntüle>çevrimdışı kişiler, boş gruplar... gibi bir yol var diye hatırlıyorum ben. Her kurulumdan sonra bu yolu izliyorum diye hatırlıyorum. Şu an bende kullanmıyorum amsn. :)

Söledin yolu bulamadım :(

agritux

En sağlıklısı amsn kullanan birinin cevap vermesi olacaktır.

bytan

Çevrimdışı görünen kişiler ile çevrimdışı olan kişiler farklı. Çevrimdışı olan kişilerin listesi öntanımlı olarak zaten görünüyor. Menülerden açmak içinse "Görünüm -> Çevrimdışı kullanıcılar öbeğini göster" seçeneğini etkinleştirmelisiniz.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

maxxblade

Alıntı yapılan: sessizce - 26 Ağustos 2009 - 08:21:29
@sessizce o yol pidginde :)

agritux

Uzun zamandır amsn kullanmadığımı çok mu belli ettim :)