[çözüldü] linux - windows arası skype

Başlatan icedheart, 07 Ağustos 2009 - 02:12:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

icedheart

arkadaşlar linuxta kurduğum skype ile karşı tarafın vindozundaki skype arasında görüntülü sohbet edebiliyor musunuz merak ettim. ben linuxtan linuxa sesli görüntülü sohbet edebiliyorken windozda kurulu skypelarla sesli görüntülü sohbet edemedim.

GNUbuntu

Önce Saygı...

ironic

Aynı protokolü kullanan her ortamla görüşebilirsin. Bu kural diğer programlar için de geçerli. Bittorrent , p2p , sip, ed2k, irc.. vs.

icedheart

teşekkürler arkadaşlar karşı tarafın web kamerası linux uyumlu değil herhalde bu yüzdendir ki görüşemedik. sevgiler hepinize

GNUbuntu

Alıntı yapılan: icedheart - 07 Ağustos 2009 - 21:12:41
teşekkürler arkadaşlar karşı tarafın web kamerası linux uyumlu değil herhalde bu yüzdendir ki görüşemedik. sevgiler hepinize

Karşıda Windows yüklü değil miydi? Kamerası normal olarak çalışıyorsa, görüşmede de bir sorun olmaması gerekir. Sorun başka bir şey o zaman.
Önce Saygı...

icedheart

karşı tarafta windows yüklü kamerası da çalışıyormuş, yalnız bildiğim kadarıyla karşı tarafın da kamerası linux uyumlu olmalı ki görüntüsünü alabilelim. Yanılıyor muyum yoksa?

heartsmagic

Linux ile uyum gerekmiyor karşı taraf için. Görüntüyü yollasın yeter. Ondan sonrası senin Linux üzerinde kullandığın yazılımla alakalı.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

icedheart

beni aydınlattığınız için sağolun