Deluge Hız Sorunu...

Başlatan skahvecioglu, 26 Temmuz 2009 - 14:46:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

skahvecioglu

Arkadaşlar Merhaba... Uzun süredir sorunsuz kullandığım Deluge programı ile torrent indirmeye çalışırken elimdeki torrentler çok aktif olmasına rağmen download hızım 25 kb seviyesinde kalıyor. Daha önce upload'ı sınırlandırdığım zamanlarda 100 kb ortalama ile indirme yapıyordum ama ne yaparsam yapıyım 25'i geçmiyor. Tercihlerden download'ı sınırsız yaptım upload değerleri ile oynadım ama bana mısın demedi...
Ne Mutlu Türküm Diyene!

utdmr

Sistem Gözlemcisi'nde de mi sadece 25 kb/s görünüyor, belki başka bir program meşgul ediyordur interneti?
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

skahvecioglu

Alıntı yapılan: utdemir - 26 Temmuz 2009 - 14:50:33
Sistem Gözlemcisi'nde de mi sadece 25 kb/s görünüyor, belki başka bir program meşgul ediyordur interneti?

Deluge 13 kb gösterirken sistem gözlemcisi 14-15 kb gösteriyor, upload hızıda ortalama aynı. Başka bir program veri çekmiyor...
Ne Mutlu Türküm Diyene!

ironic

isohunt.com sitesi, kullanımda olan izleyicileri kısa aralıklarla veriyor. Eğer indirdiğin torrent sitede paylaşılmışsa, izleyicilerden fazla olanları seçip izleyici listene ekle.