[Çözüldü] Virtual BOX üzerine Windows 7 Kurdum Sorularım var

Başlatan özgürubuntu, 16 Temmuz 2009 - 21:01:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

özgürubuntu

Evet, kusura bakmayın aşağıdaki mesajıda ben yazdım. Ancak bu sefer öğrenmek istediğim şeyler farklı. VirtualBOX penceresinin dışına çıkamıyorum ve pencereyi büyütemediğimden Windows alt panelini de göremiyorum. Nasıl yapabilirim?

heartsmagic

Pencerenin dışına çıkamıyorum derken ev sahibi sisteme mi geçemiyorsun misafir sisteme geçtikten sonra? Sağ CTRL ile yapabilirsin bunu.

Mesele çözünürlük ise misafir eklentileri kurman gerekmekte.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

özgürubuntu

Alıntı yapılan: heartsmagic - 17 Temmuz 2009 - 00:10:52
Pencerenin dışına çıkamıyorum derken ev sahibi sisteme mi geçemiyorsun misafir sisteme geçtikten sonra? Sağ CTRL ile yapabilirsin bunu.

Mesele çözünürlük ise misafir eklentileri kurman gerekmekte.

@heartsmagic her ikisini de yapamıyorum.. Misafir Eklentileri nereden kuracağım? yol tarifler misiniz size zahmet olmazsa?

Yusuff

Windows 7'yi başlattıktan sonra onun açıldığı pencerede Aygıtlar sekmesinden yükleyebilirsin.
Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068

heartsmagic

Alıntı yapılan: özgürubuntu - 17 Temmuz 2009 - 17:06:51
@heartsmagic her ikisini de yapamıyorum.. Misafir Eklentileri nereden kuracağım? yol tarifler misiniz size zahmet olmazsa?

Ben yine anlamadım :)
Misafir sistemden Sağ CTRL ile dışarı çıkabilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

özgürubuntu

Merhabalar, Sorunum şöyle aslında 1280X800 ekran çözünürlüğüm var. Ancak Windows 7'yi başlattığım Pencereyi büyütsemde Windows 7 800X400 veya bunun gibi bişi küçücük ekranda görüntüleniyor.. Bunu büyütemedim.. Sizden bir önce yazan arkadaş
Alıntı yapılan: yusufsan21 - 17 Temmuz 2009 - 17:13:56
Windows 7'yi başlattıktan sonra onun açıldığı pencerede Aygıtlar sekmesinden yükleyebilirsin.
demiş ama ben o penceredeki menülere de ulaşamıyorum :D böyle işte sorunlarım

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Temmuz 2009 - 20:36:02

Tamamdır hallettim, sorunu çözüldü olarak işaretliyorum, kilitleyebilirsiniz.. Sağ CTRL ile misafir sistemden çıkıp Aygıtlar Menüsünden Misafir Eklentileri kurdum ve sorun halloldu, ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum ;)