PSPden dosya siliyorum ancak hafızada herhangi bir değişiklik olmuyor

Başlatan Deadpool, 13 Temmuz 2009 - 22:50:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Deadpool

Arkadaşlar biliyorum yazmaya başladığımdan beri sadece sorunlarımı yazıyorum ama daha başka insanlara yardım edecek kadar çok şey bilmiyorum malesef.Şimdiki sorunum da pspmle ilgili pcye takılıyken pspden dosya sildiğimde hafızada herhangi bir değişiklik olmuyor sanki dosya silinmiyor gibi oluyor gerçi bu sadece pspde değil diğer usb aygıtlarımda da oluyor.Dosya silinmiş olarak gözüküyor ancak hafızada değişiklik hiç olmuyor windowsta pspyi takınca içinde "trash???" diye bir klasör oluşturulduğunu görüyorum.Acaba tam olarak silmek için ne yapmam gerekiyor?

xxx3

Alıntı yapılan: Deadpool - 13 Temmuz 2009 - 22:50:09
Arkadaşlar biliyorum yazmaya başladığımdan beri sadece sorunlarımı yazıyorum ama daha başka insanlara yardım edecek kadar çok şey bilmiyorum malesef.Şimdiki sorunum da pspmle ilgili pcye takılıyken pspden dosya sildiğimde hafızada herhangi bir değişiklik olmuyor sanki dosya silinmiyor gibi oluyor gerçi bu sadece pspde değil diğer usb aygıtlarımda da oluyor.Dosya silinmiş olarak gözüküyor ancak hafızada değişiklik hiç olmuyor windowsta pspyi takınca içinde "trash???" diye bir klasör oluşturulduğunu görüyorum.Acaba tam olarak silmek için ne yapmam gerekiyor?
Şimdi ubuntuda işler biraz farklı yürür yani şöyleki windows bir dosyayı çöp tenekesine gönderdiğinizde direk çöp tenekesine gider flash diskteki dosyalarda dahil ama ubuntuda flashı taktın diyelim bir dosyayı çöp tenekesine yolladın normalde çöp tenekesine gider ama sen flashı çöp tenekesini boşatmadan çıkartırsan ubuntu sana bir uyarı mesajı vericektir.Anlatım karışık oldu biliyorum  :D Birde ubuntuda şöyle dene psp yi tak bir dosya sil ve sildikten sonra ubuntuda çöp tenekesini boşalt bakalım bir değişiklik olacak mı ? Yani psp çıkarmadan önce ubuntudaki  çöp tenekesini boşalt  :D

heartsmagic

Eğer PSP'nin içinde bir .trash tanımlıysa oraya gider dosyalar. Gizli dizinleri Ctrl+H ile görebilirsin.
Silme işlemi için Shift+Del kullanırsan sanırım o sorun da ortadan kalkar.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.